Poptávka: hala A20xx
Šířka haly 6,1 m x Vrcholová výška 3,66 m
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Telefon *
Your answer
Zvolte délku poptávané haly
Termín dodání
Platební možnosti
Váš dotaz
Your answer
Mám vážný zájem halu objednat - prosím kontaktujte mě.
Odesláním zprávy, poptávky nebo dotazu udělujete souhlas společnosti Loyd Shelter s.r.o., se sídlem Na Spravedlnosti 1533 Ič: 287 82 356 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, vložka č. C 27017, aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, název společnosti, adresa společnosti, e-mail, telefonní číslo.
Jméno, příjmení, název a adresa společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem podání nabídky, dotazu , případně plnění smlouvy . Tyto údaje budou společností Loyd Shelter zpracovány po dobu nezbytně nutnou pro účely plnění smlouvy, nejdéle však 3 roky.
Zpracování osobních údajů je prováděno pouze společností Loyd Shelter a vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádným třetím stranám.
Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti .
V případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů máte právo obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Odesláním tohoto formuláře se k ničemu nezavazujete!

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Loyd Shelter s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service