Závazná přihláška "Jednotlivé postupy zakládání a regenerace travnatých ploch ve veřejném prostoru při využití moderních technologických postupů "
Akce SZKT, 22.10. 2019, Praha
Email address *
Kontaktní a fakturační údaje
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul/y
Your answer
Název organizace
Your answer
Fakturační adresa - ulice *
Your answer
PSČ (bez mezer) *
Your answer
Město *
Your answer
IČ/DIČ
Your answer
Telefon
(Uvedený telefon bude sloužit pro rychlou komunikaci případných nenadálých situací.)
Your answer
Účastnický poplatek
Účastnický poplatek *
(Ceny jsou uvedeny vč. DPH)
Možná zvýhodnění (Pro členy a dobrovolníky SZKT)
(Pokud jste činný člen společnosti, do políčka "jiné" prosím napište konkrétně vaši pozici např.: člen správní rady nebo sekcí, garant programů, hodnotitel vesnice roku, rozhodčí apod. Bude vám upraven poplatek dle platných pravidel SZKT.)
Poznámka
Sem vložte text, pokud nám chcete sdělit něco navíc. Např. přání platit hotově na místě (Pozor i při platbě v hotovosti platí storno podmínky!) nebo potřebu fyzické faktury s razítkem (běžně ji zasíláme jen v PDF na email), apod.
Your answer
Obchodní a storno podmínky *
Odesláním odpovědi souhlasíte s obchodními a storno podmínkami. Prosíme vás o zaškrtnutí políčka, že berete na vědomí. (Viz: http://www.szkt.cz/kalendar-akci/obchodni-podminky.html)
Potvrzení o přijetí vaší přihlášky
Pozor, po odeslání přihlášky kliknutím na modré políčko níže "odeslat" se Vám na obrazovce musí objevit okno s potvrzením, že jsme přihlášku v pořádku přijali a musí Vám přijít automatický potvrzovací email.

Pokud automatické okno nevyskočí a email nedorazí (zkontrolujte si složky se spamy a hromadnou poštou), Vaši přihlášku neevidujeme. Zkuste v tom případě odeslat přihlášku přes jiný prohlížeč. Pokud Vám to nepůjde, obraťte se prosím neprodleně přímo na náš email kancelar@szkt.cz. Domluvíme se na jiném řešení.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy