A dëshironi ajër dhe ujë të pastër?
Sign in to Google to save your progress. Learn more
A dëshiron të kesh Alpet e Zvicrës në shtëpinë tënde falas? 

Për të përfituar produktin e mëposhtëm të pastrimit të ajrit Airsense Mini falas, mjafton të plotësoni këtë pyetësor.

Nëse përzgjidheni nga shorteu, kompania Aura jo vetëm do ju kontaktojë që e keni fituar këtë aparat, por do t'ua sjellë atë falas dhe do ju prezantojë këtë dhe disa produkte të filtrimit të ajrit dhe të ujit në shtëpinë tuaj.

Për informacione të mëtejshme ju mund të na kontaktoni në numrin 0692077222 (Tel/WhatsApp).
Airsense Mini falas!
Emri dhe mbiemri juaj *
Qyteti *
Adresa juaj (Pallati, lagja, rruga) *
Cili është numri juaj i kontaktit? *
A vuan ndonjë pjesëtar i familjes suaj nga VESHKAT/STOMAKU/ALERGJITË? *
Required
A keni fëmijë në shtëpinë tuaj? *
Cila është grupmosha juaj? *
Cili është statusi juaj? *
A jeni ju? *
Cili është statusi juaj i punësimit? *
Kush j'ua ka sugjeruar këtë pyetësor? *
Sqarim
Informacioni juaj është privat dhe nuk do të shpërndahet me palë të tjera. Të gjitha të dhënat tuaja do të fshihen pas 14 ditëve.

Klikoni butonin SUBMIT më poshtë në mënyrë që pyetësori të konfirmohet!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy