Informacja o złożeniu "Deklaracji w sprawie rejestracji Rodu Przy-Jaźni"

TEN FORMULARZ NALEŻY WYPEŁNIĆ DOPIERO WTEDY, KIEDY JUŻ PODPISAŁEŚ(AŚ) DEKLARACJĘ.

W imieniu Piotra Pulwickiego, Pierwszego Przy-Jaźni, prosimy o wypełnienie tego formularza.

Tylko niewielu z nas jest zaangażowanych w proces rejestracji Rodu Przy-Jaźni. Dlatego potrzebujemy waszej pomocy. Zgodnie z filozofią Rodu, każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje własne czyny i ich konsekwencje. Stańmy więc na wysokości zadania i pomóżmy w koordynacji procesu rejestracji.

_______________________________________

Prosimy o wypełnienie i przesłanie tego formularza abyśmy wiedzieli ilu z nas już wypełniło Deklarację i jak ją do nas dostarczycie.

Aby się z tobą skutecznie komunikować potrzebujemy adresu e-mail, który regularnie odczytujesz. Obiecujemy, że nie będziemy ciebie zasypywali tonami maili. Tylko tyle ile wystarczy do poinformowania ciebie o najważniejszych sprawach jak terminy spotkań i sprawy techniczne.

UWAGA Wiele emaili wpada do folderu Spam. Sprawdzaj go często, żeby mieć pewność, że nie ominiesz kolejnej informacji.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Potwierdzenie złożenia Deklaracji *
Wypełniając ten formularz potwierdzasz, że złożyłeś(aś) notarialnie poświadczony podpis pod Deklaracją w sprawie rejestracji Rodu Przy-Jaźn, która jest zgodna z wzorem zamieszczonym na stronie http://rodprzyjazni.org/informacje/deklaracja-o-utworzeniu-zwiazku-wyznaniowego-rod-przy-jazni/
Required
Imię *
Nazwisko *
Numer telefonu *
W celu ochrony przed spamem, chcemy mieć możliwość weryfikacji czy osoba wypełniająca ten formularz nie jest robotem. Dlatego prosimy o podanie prawdziwego numeru telefonu. Będziemy wyrywkowo weryfikowali prawdziwość danych za pomocą SMS lub zadzwonimy do ciebie.
Data ważności dowodu osobistego lub innego dokumentu użytego w poświadczeniu Deklaracji *
Dowód tożsamości użyty dla poświadczenia tożsamości przy podpisywaniu deklaracji, musi być ważny w momencie złożenia wniosku o rejestrację Rodu Przy-Jaźni. Dlatego potrzebujemy tę informację aby mieć pewność, że nasz wniosek będzie spełniał wymagania prawne.
W jaki sposób dostarczysz Deklarację? *
Dla przeprowadzenia rejestracji Rodu Przy-Jaźni potrzebujemy oryginał Deklaracji poświadczonej notarialnie. Informacja nie jest zobowiązująca, możesz później zmienić zdanie. Dane do przesłania Deklaracji znajdziesz na stronie http://rodprzyjazni.org/informacje/deklaracja-o-utworzeniu-zwiazku-wyznaniowego-rod-przy-jazni/
Sposób przekazania kwoty 50 PLN *
Nie trzeba chyba uzasadniać, że rejestracja Rodu Przy-Jaźni pociąga za sobą koszty. Zgodnie z filozofią Rodu, wszyscy czujemy się odpowiedzialni aby w nich partycypować. Będziemy o nich informować podczas spotkań i na stronie http://rodprzyjazni.org/ Dane do przelewu bankowego znajdziesz na stronie http://rodprzyjazni.org/informacje/deklaracja-o-utworzeniu-zwiazku-wyznaniowego-rod-przy-jazni/
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy