Zapisz swoją grupę na challenge!
1. Zbierz grupę minimum 5 osób i zarejestrujcie się na festiwal:  REJESTRACJA NA FESTIWAL 

2. Weźcie udział w jak największej ilości festiwalowych wydarzeń, na które obowiązuje rejestracja - to te, które w programie mają podaną ilość miejsc: PROGRAM FESTIWALU

3. Wykonajcie wspólnie jak najwięcej dodatkowych zadań z festiwalowej gry GRA 

4. Weźcie wspólnie udział w jak największej ilości wydarzeń, na które wstęp jest wolny - to wszystkie pozostałe wydarzenia w programie.

Zespół, który łącznie weźmie udział w największej ilości wydarzeń, zrealizuje najwięcej zadań z gry oraz weźmie udział w największej ilości wydarzeń z wolnym wstępem, wygra niezapomniany wyjazd do Warszawy na Wycieczkę Marzeń!  W programie: TEPfactor park rozrywki, czyli labirynt 25 wyzwań wykutych w skale, wizyta w Biurze Parlamentu Europejskiego w Polsce, spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich i inne niezapomniane doświadczenia, które już tam na Was czekają!

PAMIĘTAJCIE! Podstawą potwierdzenia Waszego udziału w wydarzeniach są stemple na Paszporcie klimatycznym, który każdy z Was otrzyma indywidualnie w Punkcie informacyjnym, który przez cały festiwal znajduje się w Konińskim Domu Kultury. Po wykonaniu swojego challenge'u zgłoście się ponownie w to samo miejsce, a otrzymacie potwierdzenie wykonanych przez siebie zadań. Wyniki challenge'u ogłosimy na naszym Facebooku a wygraną grupę poinformujemy o wygranej mailowo, na adres podany w tym zgłoszeniu.

UWAGA! Aby wszystkie grupy miały równe szanse niezależnie od wielkości (np. 5, 10 czy 15-osobowe) miały równe szanse, sumujemy ilość wydarzeń i wykonanych zadań przez każdego członka grupy i dzielimy je przez ilość członków w grupie. W przypadku, gdy dwie grupy uzyskają ten sam wynik, decydować będzie łączny czas wydarzeń, na które obowiązuje rejestracja. W przypadku grup powyżej 15 osób prosimy o kontakt z nami pod adresem mlab.konin@gmail.com, aby omówić możliwości współfinansowania udziału w wycieczce dla większej grupy w przypadku ich wygranej.

Wchodzicie w to? To podajcie niżej Wasze dane i zarejestrujcie swoją grupę na challenge 😄

Udanej zabawy i powodzenia w grze! 😄
Do zobaczenia na festiwalu!

UWAGA! Challenge zostanie anulowany, jeśli przynajmniej trzy zgłoszone drużyny nie osiągną celu Gry Festiwalowej.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej grupę *
Adres e-mail do kontaktu *
Nazwa grupy (opcjonalnie)
Kto wchodzi w skład całej grupy?
(uwzględnij również siebie jeśli jesteś jej członkiem)
Osoba 1 (Imię i nazwisko) *
Osoba 2 (Imię i nazwisko) *
Osoba 3 (Imię i nazwisko) *
Osoba 4 (Imię i nazwisko) *
Osoba 5 (Imię i nazwisko) *
Osoba 6 (Imię i nazwisko) - opcjonalnie
Osoba 7 (Imię i nazwisko) - opcjonalnie
Osoba 8 (Imię i nazwisko) - opcjonalnie
Osoba 9 (Imię i nazwisko) - opcjonalnie
Osoba 10 (Imię i nazwisko) - opcjonalnie
Jeśli jest Was więcej, napisz nazwiska pozostałych osób tutaj
Przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie M-LAB w celu realizacji zadań związanych z projektem FESTIWAL KLIMATYCZNA REWOLUCJA, zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie M-LAB (ul. 3 Maja 1-3, 62-500 Konin). Podane dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie w celu organizacji i realizacji projektu FESTIWAL KLIMATYCZNA REWOLUCJA. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania formularza.
*
Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy

Does this form look suspicious? Report