Biznis raňajky 17.5.2019
Biznis raňajky 17.5.2019
Srdečne Vás pozývame na raňajky Kresťanského biznis klubu, ktoré sa uskutočnia v piatok 17.5.2019 od 8:00 do 10:00 hod. v Hoteli Vienna House Easy Bratislava na Galvaniho 28 pri Avione s poslankyňou Európskeho parlamentu ANNOU ZÁBORSKOU. Dozviete sa všetko o Európskej únii, čo ste kedy chceli o tejto téme vedieť. Diskusia bude aj o tom, akú rolu v EU hrá Slovensko, aký vplyv majú kresťania, alebo aj o tom, ako Anna pracuje na ochrane žien a detí pred násilím. Anna Záborská je lekárka, matka a zakladateľka Fóra života, ale najmä človek s veľkým srdcom, ktorý miluje Ježiša a ľudí, ktorí to v živote nemajú ľahké. Príde medzi nás aj DAGMAR MOZOLOVÁ, redaktorka RTVS a držiteľka Krištáľového krídla, predstaví príbehy ľudí, ktorí počas druhej svetovej vojny zachránili ľudské životy. Aj vďaka svojej viere v Boha.

Tešíme sa na Vás!
Poplatky
Cena biznis raňajok pri registrácii vopred je 15 €.
Cena pri registrácii na mieste je 18 €.
Platí sa na mieste v hotovosti pri registrácii.
Registrácia na raňajky je od 7:30 do 8:00 hod.
Parkovanie na hotelovom parkovisku je v cene raňajok.
Registrácia
Na raňajky je potrebné dopredu sa záväzne prihlásiť vyplnením tohto registračného formulára najneskôr do štvrtka 16.5.2019, 8:00 hod.
V prípade registrácie po 16.5.2019, 8:00 hod., resp. na mieste, je cena 18 €.
Ak registrujete viac osôb, je potrebné uviesť ich meno a priezvisko.
Spôsob registrácie a výdaja raňajok v hoteli
1) Keď prídete do hotela, zaregistrujte sa, prosím, pri našom registračnom stolíku a uhraďte v hotovosti poplatok za raňajky.

2) Je potrebné, aby sa pri registrácii každý účastník zapísal do prezenčnej listiny. Registrácia je od 7:30 do 8:00 hod.

3) Následne si môžete ísť zobrať raňajky (teplý a studený bufet: šunku, syry, slaninku, praženicu apod.) do hotelovej reštaurácie, kde sa podávajú raňajky pre hotelových hostí (oproti vchodu hotela). Pri vstupe do hotelovej reštaurácie stojí čašník, ktorému nahlásite, že ste účastník biznis raňajok.

4) Keď si naberiete raňajky, doneste si ich do konferenčnej miestnosti. Raňajky v hotelovej reštaurácii sú k dispozícii od 6:30 do 10:30 hod. a kedykoľvek v tomto čase si môžete prísť jedlo nabrať či doložiť. Nápoje, ovocie a koláče sú k dispozícii priamo v konferenčnej miestnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.
Storno poplatky
Zrušiť účasť na raňajkách bez akýchkoľvek storno poplatkov je možné najneskôr do 16.5.2019 do 8:00 hod. V prípade zrušenia účasti po tomto termíne, príp. neúčasti na raňajkách, Vám bude účtovaný 100% storno poplatok z dôvodu objednania záväzného počtu raňajok v hoteli, ktoré je potrebné uhradiť.
Informácie
Ďalšie termíny biznis raňajok:
14.6.2019 / Denisa Zlevská / Sedem pilierov dobrého manželstva
20.9.2019 / Marián Kolník / Ako viesť v nepriaznivých časoch

Biznis raňajky sú otvorené pre každého, účastníci nemusia byť členmi Kresťanského biznis klubu.
Biznis raňajky slúžia pre networking a spoločenstvo.
Fundraisingové aktivity nie sú dovolené.
Zmena programu vyhradená.

Kontakt
web: www.krestaniavmeste.sk
e-mail: kancelaria@krestaniavmeste.sk
FB: www.facebook.com/krestaniavmeste

Chcete mať prehľad o pripravovaných podujatiach a novinkách? Môžete sa prihlásiť na odoberanie e-mailových noviniek, ktoré zasielame 1 až 2-krát mesačne. Stačí zadať Váš e-mail v jednoduchom formulári na stránke www.krestaniavmeste.sk
REGISTRAČNÝ FORMULÁR
Registrácia online je už uzatvorená. Na raňajky sa môžete zaregistrovať priamo na mieste, platí sa 18 EUR.
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy