Стати спонсором проекту «КАРАТЄЛЬ»
Громадська організація «ФУНДАЦІЯ.101» (http://101.ua) шукає спонсорів, які були б готові на регулярній основі щомісячно жертвувати певну суму коштів для підтримки проекту Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» (http://karatel.ua).

КАРАТЄЛЬ — це безкоштовний мобільний додаток, за допомогою якого можна в кілька дотиків на смартфоні поскаржитися на майже всі правопорушення, як-то продаж простроченого товару, вимагання хабара, ями на дорозі, хамство, куріння в закладах харчування, порушення благоустрою тощо.

Станом на зараз сервіс налічує більше 20.000 користувачів, а командою проекту було оброблено більше 8.000 звернень від громадян з усіх куточків України.

За нашими підрахунками, близько 90% надісланих нам заявок вирішуються успішно. А це означає, що ми допомогли людям вирішити багато проблем: відновити паркани та фасади будинків, відремонтувати дороги і зламані сходи, прибрати сміття, спиляти гілки на аварійних деревах, зафарбувати рекламу наркотичних засобів, притягти до відповідальності за продаж прострочених товарів в магазинах тощо. І так — понад 7.200 разів.

Проект «КАРАТЄЛЬ» існує виключно на пожертви громадян. І лише завдяки вам, нашим користувачам, нам вдалося досягти цього всього!

Якщо ви вважаєте, що наш проект корисний та важливий для суспільства — просимо підтримати нас та стати нашими спонсорами.

Ми, в якості подяки за допомогу, розміщуємо у себе на сайті інформацію про тих, хто долучився до фінансування проекту. Звичайно, це не є обов'язковим, і, якщо бажаєте, ви можете лишитися анонімним благодійником.

Окрім цього, для наших спонсорів ми робимо приємні подарунки та сюрпризи, дослухаємося до ваших порад та ще більш уважно ставимося до ваших звернень направлених через мобільний додаток... ;)

Тож запрошуємо приєднатися до нашої спільноти, для чого необхідно заповнити цю невеличку форму.
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy