Sivil Sesler Festivali 2019 Başvuru Formu
Türkiye’den ve Dünyadan hak temelli çalışan örgüt ve aktivistleri bir araya getiren Sivil Sesler Festivali bu yıl dördüncü kez 28-29 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Hem sivil toplum örgütlerinin varoluş sebeplerini yeniden hatırlamak hem de bu varoluşun vazgeçilmez olduğunu hatırlatmak fikri üzerine inşa ettiğimiz ve Sivil Toplum Sensin: katılım, iyilik, güzellik #Seninsesinde! diyerek yan yana geleceğimiz festivalde bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle sivil toplumun dünden bugüne yarattığı değişimleri tartışacağız. İçinde yaşadığımız gezegene, ülkeye, topluma, sanata, bilime, şimdiki ve gelecek kuşaklara, kadınlara, gençlere, en zor durumda kalmışlara, gidecek başka yeri olmayanlara sivil toplumun katkılarını değerlendirip, gelecek için potansiyellerini keşfetmeye çalışacağız.

Farklı çalışma alanlarından gelen sivil toplum örgütlerinin deneyimlerini, birikimlerini, çalışmalarını ve hayallerini paylaşabilecekleri çok sesli bir koro olarak hayal ettiğimiz Sivil Sesler Festivali’nde sivil toplum örgütlerinin sesini daha fazla insana duyurmak ve görünürlüklerine destek olmak istiyoruz. Bu nedenle Sivil Sesler Festivalinin programını da sizin katkılarınızla oluşturmak istiyoruz.

Siz de bizimle yolculuğunuzu paylaşmak, varlığınız sayesinde neler değiştiğini anlatmak ve sesinizi daha fazla insana duyurmak isterseniz festivalimize başvurun...

Festival ile ilgili tüm gelişmeleri www.sivilseslerfest.org adresinden takip edebilirsiniz veya aklınızdaki sorular için sivilsesler@stgm.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği. Report Abuse - Terms of Service