Zapisy na zajęcia pokazowe
Bezpłatne zajęcia pokazowe z podstaw programowania w świecie gry Minecraft.


MINECRAFT: podstawy programowania - dla dzieci 8-10 lat

Wprowadzenie do programowania przy pomocy obrazkowego kodu LUA. Podczas kosmicznej misji w Minecraft zaprogramujemy roboty, które pomogą nam zrozumieć czym są warunki, pętle, zmienne. Nasi cyfrowi pomocnicy będą dla nas wykopywać diamenty, budować domy, a nawet zbierać zboże i walczyć z potworami!

Zapraszamy na kursy w świecie uwielbianej przez dzieci gry. Program spotkań został opracowany przez eksperta metodycznego Microsoft dla edukacji i wykorzystuje potencjał Minecraft do kształtowania kompetencji cyfrowych u najmłodszych. Zajęcia prowadzi 2 trenerów (łączymy kompetencje pedagogiczne i programistyczne) dla grup do 12 uczestników. Start kursów od października.

Osoby zainteresowane zapraszamy także na nasze stoisko podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier
28.09 - 29.09. 2019 w hali Expo Łódź, al. Politechniki 4


CZAS i MIEJSCE ZAJĘĆ POKAZOWYCH w Łodzi:

21.09.2019 SOBOTA godzina 10:00 - 10:45 EC1 ul. Targowa 1/3 - Podstawy Programowania - BRAK MIEJSC Prosimy o kontakt: lodzkie@mindcloud.pl , 510933009

21.09.2019 SOBOTA godzina 11:00 - 11:45 EC1 ul. Targowa 1/3 - Wstęp do Programowania - dzieci w wieku 7-8 latEmail address *
Bez tytułu
Imię i nazwisko opiekuna *
Your answer
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
Wiek dziecka *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Preferowana lokalizacja *
Required
Preferowana grupa warsztatowa *
Required
Informacje o uczestniku (opcjonalnie)
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku *
Zgłaszający wyrażą zgodę na przetwarzanie, uaktualnianie i udostępnianie jego danych osobowych oraz danych osobowych uczestnika niezbędnych do realizacji warsztatów oraz do wysyłania newslettera z informacjami o zajęciach organizowanych lub współorganizowanych przez MindCloud. Zgłaszający wyraża zgodę na rejestrowanie wizerunku swojego dziecka (Uczestnika) podczas zajęć oraz wykorzystanie tego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć na stronie internetowej, materiałach promocyjnych oraz w mediach społecznościowych Organizatora w celach informacyjnych i promocyjnych.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service