Gaudium Praha - bývalí členové
Upravený formulář 19.8.2018 vzhledem k blížícímu se koncertu. Pokud vám nepřišel email s níže uvedeným obsahem, pravděpodobně se vám nezdařila registrace do 18.8.2018, zkuste to prosím znovu.

Vzhledem k počtu zájemců o vystoupení na koncertě v sobotu 13. října 2018 v kostele Šimona a Judy a s ohledem na malý zájem mužských hlasů, budou bývalí členové zpívat společně se sborem Gaudium tyto skladby:

http://gaudiumpraha.org/S002.pdf - Audite, silete - S002
http://gaudiumpraha.org/S019.pdf - Už ho vedou Martina - S019
http://gaudiumpraha.org/S078_G.pdf - Proč bychom se netěšili - S078_G

Zkouška se uskuteční společně během pravidelné zkoušky sboru Gaudium v ZUŠ Šimáčkova 14 ve středu 19.9.2018 od 19:30hod. a dle potřeby i ve středu 3.10.2018 opět v 19:30 (bude rozhodnuto na zkoušce 19.9.2018)
Nezapomeňte si, prosím, vzít s sebou přezůvky.
-------------------------------------------------------
Původní text formuláře:

Dotazník pro přihlášení bývalých členů sboru Gaudium Praha (založený 1988, sbormistři Součkovi)

Vážení a milí bývalí členové GAUDIA!

Byl konec školního roku 1987/88 a dětský pěvecký sbor RADOST PRAHA se vracel z jednoho úspěšného zahraničního zájezdu. A velkými úspěchy rozradostněné zpěvačky se po cestě v autobuse bavily, co nás asi čeká v příští sezóně. Jedna z nich (údajně Jana Čtrnáctá) dostala zajímavý nápad: „Co kdybychom založili z našich rodičů také nějaký pěvecký sbor?“ Díval jsem se na ten nápad poněkud skepticky, ale nechtěl jsem bránit v jejich zápalu, a tak jsem slíbil, že když samy najdou dost zájemců, tak sbor dospěláků bude. A pustil jsem to z hlavy. Jaké bylo moje překvapení, když v září jsme byli se Zdenou postaveni před skutečnost, že nový sbor může začít s dostatečnou členskou základnou zkoušet! A tak vznikl při Domě dětí a mládeže v Šimáčkově ulici nový smíšený sbor. Tehdy se ještě nejmenoval GAUDIUM, ale protože nějaké jméno musel mít, začali jsme zkoušet jako Smíšený Sbor Rodičů a Bývalých Dětí pod hrdou zkratkou SSRBD. Název GAUDIUM, později GAUDIUM PRAHA přišel až po několika letech.
A tak jsme se dožili a dozpívali až k letošnímu kulatému výročí 30 let! To už je dost pěkný věk, a tak bychom ho chtěli také náležitě oslavit. Počítáme s tím, že slavnostní koncert bude v sobotu 13. října 2018 v kostele Šimona a Judy od 18 hodin.
Proto se obracíme na všechny bývalé členy Gaudia se srdečným pozváním na tuto akci. A netřeba se spokojiti s pouhou posluchačskou účastí na koncertě, je možné se zúčastnit i večerního setkání a posezení, a nejen to, můžete se i umělecky zapojit, protože počítáme s několika společnými skladbami, které bychom během září pečlivě nacvičili a pak společně na koncertě provedli!

Prosíme vás proto o vyplnění přiloženého formuláře, případné další vzkazy či prosby pište na sbor@gaudiumpraha.org

S pozdravem
Vláďa a Zdena V Praze 27. března 2018

Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Příjmení (jiné, jiná, nepovinný údaj)
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
E-mailová adresa (další, jiná, nepovinné)
Your answer
Telefon *
Your answer
Telefon (další, nepovinné)
Your answer
Hlas *
Člen ve sboru od (uveďte přibližně rok odkdy jste ve sboru zpívali) *
Your answer
Člen ve sboru do (uveďte přibližně rok dokdy jste ve sboru zpívali) *
Your answer
Mám zájem o ks vstupenek (1 vstupenka pro bývalého člena zdarma, další 200 Kč), s 1 vstupenkou počítejte pro sebe *
Chci se účastnit večerního posezení po koncertě (a zaplatím příspěvek na občerstvení 200 Kč) *
Mám zájem zúčastnit se zpěvu společných písní (bližší informace pošleme dle počtu přihlášených) *
Poznámky - vaše komentáře, sdělení, vzkazy
Your answer
Odesláním tohoto dotazníku souhlasím se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu nezbytném pro členskou evidenci bývalých členů sboru Gaudium Praha za účelem informování o akcích a činnostech souvisejících s tímto sborem.Tento souhlas je kdykoliv odvolatelný zasláním emailu na sbor@gaudiumpraha.org s odvoláním tohoto souhlasu. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms