REIKALINGA SAVANORIŲ PAGALBA PANEVĖŽIO MIESTE
Norite pasiūlyti savo pagalbą koronaviruso metu? Registruokitės, jei galite padėti SAVANORIAUJANT. Kartu galime viską!
Email address *
Jūsų vardas ir pavardė *
Your answer
Amžius (registruotis leidžiama tik asmenims nuo 18 metų, įrašykite) *
Your answer
Jūsų adresas *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Telefono Nr. *
Your answer
Galiu padėti: *
Required
Patvirtinu, kad per paskutines 2 savaites nebuvau užsienyje ir neturėjau kontakto su užsienyje buvusiais asmenimis *
Patvirtinu, kad šiuo metu nesergu bei nepriklausau rizikos grupei (pvz.: neturiu man žinomų imuniteto sutrikimų) *
Patvirtinu, kad man žinomos neigiamos pasekmės sveikatai, kiek tai yra susiję su rizika užsikrėsti ir susirgti COVID – 19 ir dėl to patirti laikiną arba nuolatinę žalą sveikatai ir darbingumui. Taip pat yra žinoma, kad savanoriškos pagalbos koronaviruso metu organizatorius (Panevėžio miesto savivaldybė) neprisiima jokios atsakomybės, jei Savanoris savanoriškos pagalbos teikimo metu susirgtų COVID – 19 ir dėl to laikinai arba nuolat netektų darbingumo ar patirtų kitą turtinę arba neturtinę žalą. *
Patvirtinu, jog žinau, kad vykdydamas Savanorišką pagalbą, privalau taikyti šias apsaugos priemones: vengti kontakto su sergančiais asmenimis, ypač su tais, kuriems pasireiškė respiraciniai simptomai (kosulys, dusulys ir t. t.); esant galimybei, savanoriškos pagalbos metu, dėvėti apsaugines kaukes, pirštines; vengti artimo kontakto su kitais asmenimis paveiktose teritorijose (laikytis bent 2 metrų socialinio atstumo); aikytis rankų higienos – plauti su muilu ir vandeniu, įtrinti dezinfekuojančiais skysčiais; – vartoti saugų maistą ir vandenį; nuolat dezinfekuoti automobilį, naudojant vandenį, buitinius ploviklius bei įprastas dezinfekcijos priemones. *
Required
Įsipareigoju sąžiningai teikti savanorišką pagalbą. *
Required
Sutinku, jog mano asmeniniai duomenys būtų renkami ir tvarkomi su savanoryste koronoviruso metu susijusiais tikslais.
INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ RINKIMĄ IR TVARKYMĄ
Informuojame Jus, jog Jūsų asmens duomenų valdytojas yra Panevėžio miesto savivaldybės administracija (juridinio asmens kodas 288724610, adresas: Laisvės a. 20, LT-35200 Panevėžys, tel. (8 45) 501 360, el. p. savivaldybe@panevezys.lt) Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys: duomenuapsauga@panevezys.lt; tel. 845 501 290.

Duomenys renkami ir tvarkomi su savanoryste koronoviruso metu susijusiais tikslais. Rinkimo ir tvarkymo pagrindas – tvarkyti duomenis būtina, kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė, taip pat siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas. Jūsų duomenys Savivaldybės administracijoje bus saugomi teisės aktų, reglamentuojančių duomenų saugojimo terminus, nustatyta tvarka ir terminais. Administracija gali gauti duomenis iš informacinių sistemų ir registrų valdytojų, kitų valstybės ar savivaldos institucijų ar įstaigų, tiek, kiek tai būtina prašymui įvykdyti. Duomenys gali būti teikiami trečiosioms šalims, jeigu to reikalauja teisės aktų nuostatos. Jeigu Jūs nepateiksite savo asmens duomenų, negalėsime skelbti informacijos apie jūsų nevyriausybinę organizaciją Panevėžio miesto savivaldybės tinklapyje.Jeigu Jūs nepateiksite savo asmens duomenų, negalėsime organizuoti savanoriškos pagalbos teikimo.

Jūs turite teisę kreiptis su prašymu susipažinti su savo asmens duomenimis, ištaisyti, papildyti ar ištrinti juos, apriboti jų tvarkymą, juos perkelti, taip pat turite teisę nesutikti su duomenų tvarkymu ar pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Detalesnę informaciją apie duomenų subjektų teisės ir jų įgyvendinimo tvarką, Administracijos atliekamą asmens duomenų tvarkymą galite rasti interneto svetainėje https://www.panevezys.lt/lt/asmens-duomenu-apsauga.html skelbiamoje informacijoje.
Ačiū už Jūsų pagalbą!
Nuoširdžiai Jums dėkojame už galimybę padėti šiuo sudėtingu laiku. Jūsų registracija gauta. Esant poreikiui su Jumis susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais. Būkite sveiki!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy