Formularz wpisowy
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Dziękujemy za zainteresowanie Wrocław Cosmopolitan School. Zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców do wstępnej rezerwacji miejsca dla swojego dziecka / dzieci poprzez załączony formularz online.

Ten formularz nie jest jednoznaczny z dokonaniem formalnej rejestracji, ale zapewnia pierwszeństwo po otwarciu rekrutacji do szkoły. Zaprosimy Rodziców do podpisania oficjalnej umowy wpisowej w styczniu 2020 r., a rok szkolny rozpoczniemy 1 września 2020 r.

Mimo, że obecnie przyjmujemy uczniów w wieku od 3 do 15 lat, to również zachęcamy Rodziców starszych dzieci do wypełniania formularza wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Rodzicami uczniów będących na poziomie IGCSE i A-Level, gdy tylko rozpoczniemy rekrutację do tych grup.

Możesz wypełnić ten formularz w języku angielskim lub polskim. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem informacji pod adresem info@comsopolitanschool.pl.

Pozdrawiamy serdecznie,

Wrocław Cosmopolitan School

Dane przesłane za pomocą tego formularza będą przetwarzane zgodnie z naszą informacją o przetwarzaniu danych osobowych, która jest dostępna na naszej stronie internetowej (www.cosmopolitanschool.pl).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wrocław Cosmopolitan School. Report Abuse