Formularz zgłoszeniowy – uczestnictwo czynne
Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa czynnego w Ogólnopolskiej Konferencji pt. "Biznes w Polsce, Europie i na świecie. Perspektywy społeczne, ekonomiczne i prawne”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Tytuł naukowy *
Imię *
Nazwisko *
Reprezentowana uczelnia / inna instytucja *
Tytuł referatu (wystąpienia na konferencji) *
Abstrakt w wersji tekstowej *
Telefon kontaktowy *
Obiecujemy nie dzwonić do Państwa bez uzasadnionej przyczyny. Numer telefonu staje się bardzo przydatny w sytuacji, gdy konieczna jest pomoc uczestnikowi konferencji (np. w znalezieniu kanału na platformie konferencyjnej).
Adres e-mail zintegrowany z aplikacją Microsoft Teams *
Ważne! Na ten adres e-mail zostanie wysłany link do transmisji konferencji.Prosimy o upewnienie się, że mają Państwo zainstalowaną aplikację Microsoft Teams oraz że podany poniżej adres e-mail jest z nią zintegrowany. Nie będzie możliwości zmiany wskazanego w tym miejscu adresu e-mail na inny w terminie późniejszym.
Forma otrzymania certyfikatu *
Sugerujemy w dobie pandemii wybór certyfikatu cyfrowego. Mimo, że nadajemy certyfikaty tradycyjne listem poleconym, listonosze nierzadko wkładają je do skrzynki pocztowej, co powodować może zniszczenie/zgniecenie certyfikatu. Nie mamy niestety wpływu na tego typu zachowania. Certyfikaty cyfrowe są równoważne certyfikatom papierowym.
Adres korespondencyjny na który wysłany ma zostać certyfikat w wersji papierowej *
Certyfikaty konferencyjne w wersji papierowej zostaną wysłane uczestnikom w przeciągu dwóch miesięcy od zakończenia konferencji. Prosimy o upewnienie się, że będą Państwo w stanie odebrać certyfikat pod podanym adresem (nie będzie możliwości zmiany wskazanego w tym miejscu adresu do wysyłki papierowego certyfikatu w terminie późniejszym). Jeśli wybrali Państwo opcję otrzymania certyfikatu w wersji elektronicznej należy w poniższym polu wpisać "nie dotyczy".
Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o konferencji? *
Required
Czy dołączył(a) już Pan(i) do naszej oficjalnej grupy na portalu Facebook? Link do grupy: (https://www.facebook.com/groups/centerforamericanstudies).
Dzięki członkostwu w grupie będą Państwo na bieżąco z naszymi wydarzeniami oraz oferowanymi przez nas zniżkami.
Clear selection
Oświadczenia *
1. Akceptacja Regulaminu konferencji naukowych organizowanych przez Center For American Studies jest niezbędna do rozważenia Państwa aplikacji oraz wystąpienia na konferencji; 2. Zgoda na otrzymywanie drogą mailową materiałów promocyjnych jest w pełni dobrowolna.
Required
Organizator
Organizatorem konferencji jest Center For American Studies, KRS – 0000771445, NIP – 7811990247, REGON – 382566518.

Mogą Państwo śledzić nas na LinkedIn (www.linkedin.com/company/centerforamericanstudies/) oraz dodać się do grupy na Facebooku na której informujemy o najnowszych wydarzeniach oraz zniżkach (https://www.facebook.com/groups/centerforamericanstudies).

W razie jakichkolwiek dalszych pytań (w tym kwestii technicznych) prosimy o kontakt drogą wiadomości prywatnej na naszym fanpage na Facebooku. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach!
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy