Situace Čechů žijících v zahraničí - průzkum 2020
Milí čeští souputníci za hranicemi naší země, daleko nebo blíže,

v čím vzdálenější zemi žijete, tím je jistě těžší udržovat aktivní kontakt s Českou republikou, obzvlášť v období současné pandemie; a zároveň je jistě těžší mít pocit, že Váš hlas je opravdu slyšet.

Dotazník, který Vám dnes zasíláme, Vám umožní vyjádřit se k mnoha tématům, které Vás v návaznosti na  Českou republiku mohou zajímat. Vaše podněty a dotazy budou předány Meziresortní komisi pro Čech žijící v zahraničí.

Každý hlas a každý názor se počítá a je důležitý. Každá zahraniční generace Čechů má svá specifika, své speciální potřeby a svoji zkušenost. Všechny jsou důležité, žádná by neměla být opominuta. Proto je tak důležité, abyste se vyjádřili.

Doposud všechny sesbírané odpovědi podporují téměř jednohlasně korespondenční volbu. O tu se snažili již naši předchůdci hned od sametové revoluce. Je nám ctí, že navazujeme na jejich práci.

Dotazník prosím šiřte dál, čím více odpovědí se podaří získat, tím větší váhu budou mít. Jeho vyplnění vám nezabere více než 15 minut. Děkujeme za Váš čas!

Se srdečným pozdravem a přáním především pevného zdraví,
Lucie Slavíková-Boucher, předsedkyně spolku Česká škola bez hranic

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
Věk
Název organizace/město/země *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy