LegalTech Laboratorija
Ateities teisės laboratorija, kartu su partneriais - AMEA Legal, Kaunas Coding School, KTU StartUP Space ir kitais, ieškome perspektyvių teisės technologijų startuolių, kuriems suteiksime praktinių žinių, padėsime sukurti tvarų LegalTech verslo modelį, sukomplektuoti geriausią komandą, bei pristatyti savo LegalTech verslą investuotojams.

Legal Tech Laboratorijoje 2018 m. lapkritį ir gruodį numatytos mažiausiai keturios verslumo įgūdžių lavinimo dirbtuvės, apimančios visas pagrindines verslo sritis - nuo idėjos generavimo ir atrankos, verslo modelio kūrimo iki šios idėjos finansavimo. Po šio etapo, 2019 m. vasario - kovo mėnesiais pratęsime šiuos mokymus, kurių pabaigoje visi startuoliai turės galimybę savo startuolius pristatyti investuotojams LegalTech Hakatone!

Legal Tech Laboratorijoje dalyvauti gali 18-25 m. amžiaus jaunuoliai - teisininkai ar teisės studentai. Pirmame Legal Tech Laboratorijos etape atrinksime 10 jaunuolių, kurie dalyvaus verslumo įgūdžių lavinimo mokymuose.

Registracija vyksta iki 2018 Spalio 31, atrankos rezultatai bus paskelbti 2018 Lapkričio 2 d.

Pasibaigus atrankai bus sudaryti dalyvavimo dirbtuvėse grafikai taip, kad būtų galima derinti studijų/darbo tvarkaraštį ir dalyvavimo projekte grafiką. Visi renginiai vyks Kaune.

Esant papildomiems klausimams rašykite - info@ateitiesteise.lt

Registracijos anketa
Užpildyti šią anketą jums užtruks tik 3-5 minutes.
Jūsų duomenys bus naudojami tik renginių organizavimo tikslais ir be jūsų sutikimo nebus atskleidžiami tretiesiems asmenims.
Duomenys bus nedelsiant sunaikinti pasibaigus renginiams.
Registruodamiesi jūs sutinkate su jūsų pateiktų duomenų naudojimu šioje apimtyje.
Vardas ir Pavardė *
Gimimo data *
MM
/
DD
/
YYYY
Ar šiuo metu studijuoji? *
Jei šiuo metu studijuoji, nurodyk kurioje aukštojoje mokykloje ir fakultete (jei ne, šį klausimą praleisk)
Telefonas *
El.pašto adresas *
Projekte gali dalyvauti arba su savo verslo idėja, arba be jos ir kartu su kitais projekto dalyviais tokią idėją sukurti projekto metu. Pasirink tinkamą atsakymą ir užpildyk prašomus laukus *
Ko tikiesi iš dalyvavimo projekte?
Kodėl būtum geras projekto dalyvis? Trumpai paaiškink, kodėl nori dalyvauti projekte ir kodėl būtum naudingas dalyvių komandos narys.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy