Disco Sailing x Visegrad Connect v Porte

Máte filmový projekt vo fáze vývoja, pre ktorý by ste potrebovali portugalského koproducenta? Máte záujem dozvedieť sa viac o spolupráci na filmových projektoch s portugalskými filmovými profesionálmi a profesionálkami? Dajte nám o sebe vedieť!

Ako partnerská organizácia nadchádzajúceho podujatia Visegrad Film Hub | Visegrad Connect, ktorý sa bude konať počas MFF BEAST v Porte od 27. septembra do 1. októbra 2023, máme možnosť odporúčať filmové projekty a ich tvorcov, ktorí sa budú môcť odprezentovať priamo na podujatí.  

Hľadáme dlhometrážne i krátkometrážne projekty vo fáze vývoja, ktoré majú medzinárodný koprodukčný potenciál. Ak je to práve váš projekt, vypíšte nám tento krátky dotazník a my sa vám ozveme. 

Termín uzávierky predvýberu: 10. jún 2023

Vyplnenie dotazníka má len informatívny charakter a slúži na detailnejší obraz dopytu. Finálny výber bude zostavovať portugalský tím festivalu BEAST. 


Disco sailing je občianske združenie založené tromi absolventkami Filmovej a televíznej fakulty VŠMU, aktívne pôsobiacimi v oblasti audiovízie. Našimi hlavnými cieľmi sú popularizácia, edukácia a alternatívna distribúcia v rámci krátkometrážnej audiovizuálnej tvorby. Poskytujeme dramaturgické poradenstvo od vývoja scenára, sprostredkúvame informácie o vhodných vývojových fórach, pomáhame pripraviť a distribuovať prezentačné materiály a zabezpečujeme festivalové stratégie. Naším cieľom je zvýšiť povedomie o slovenských krátkych filmoch vo svete a motivovať domácich tvorcov k ich výrobe.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko producenta/tky *
Meno a priezvisko druhého člena/členky tímu
Mailový kontakt prihlasujúcej osoby *
Prečo vás zaujíma koprodukcia s Portugalskom? Máte projekt, ktorému by svedčal portugalský partner? Napíšte nám viac!
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy