Круглий стіл "“Моніторинг стану та розвиток доступності до справедливого правосуддя осіб, що тримаються в місцях несвободи”
ГО «Україна без тортур» в рамках проєкту “Моніторинг стану та розвиток доступності до справедливого правосуддя осіб, що тримаються в місцях несвободи” за підтримки МФ Відродження здійснила дослідження щодо гарантованості особам в місцях несвободи доступу до правосуддя та його забезпеченості. Запрошуємо вас на круглий стіл з метою:
- презентації звіту щодо гарантованості особам в місцях несвободи доступу до правосуддя та його забезпеченості на підставі аналізу інформаційних матеріалів;
- збору зворотнього зв'язку;
- визначення пріоритетних шляхів для вирішеннянаявних проблеми.

Захід відбудеться 10 червня з 13:00 до 14:00 у м. Києві за адресою вул. Хрещатик, 27а (Київський прес-клуб). Також буде змога підключитися до обговорення онлайн за допомогою платформи ZOOM.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
ПІП
Назва організації/ЗМІ
Посада
Місто
Питання до спікерів
Я погоджуюсь, що під час заходу буде вестися фото та відеозйомка, а відзняті матеріали, на яких може бути моє зображення, в подальшому можуть бути опубліковані на майданчиках ГО "Україна без тортур", Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Європейського Союзу в Україні *
Даю згоду на обробку персональних данних *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy