Atbėga Kalėdos | 2019
„Atbėga kalėdos“ 2019 tai nemokamas socialinis-sportinis bėgimo renginys, kurio metu visi dideli ir maži kviečiami susirinkti prie Alytaus rotušės aikštėje esančios miesto eglutės ir visiems kartu dėvint kalėdines kepuraites ir kostiumus pasportuoti prabėgant Alytaus miesto gatvėmis.

Nebūtina bėgti visos 10km numatytos distancijos, svarbiausia kartu startuoti!

Bėgimo tempas bus reguliuojamas pagal visus, todėl tikrai visų palauksime ;) su savimi būtinai turėkite kalėdinę kepuraitę ir gražiausią kalėdinį kostiumą...

-Renginys nemokamas.
-Visi dalyviai bus apdovanoti atminimo #prasibegam medaliais.

Kiekvienas dalyvis užsiregistravus savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais, pvz., socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje ir kt.

Renginys yra savanoriškas. Kiekvienas dalyvis pats atsako už savo sveikatą.
Renginyje bėkite atsargiai... taip pat pasirūpinkite šiltais drabužiais ir tinkama avalyne, iki susitikimo!

Reginio organizatorius Všį Pietų Lietuvos Bėgimo Klubas Dzūkija informaciją apie dalyvio vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą renka tik būtent šio renginio organizavimo tikslais (aktualiai informacijai apie renginį išsiųsti, registracijai, apdovanojimams ir renginio marškinėliams parengti.
Email address *
Vardas Pavardė *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Norėčiau įsigyti renginio marškinėlius (10 eurų) *
Captionless Image
Required
Bėgimas yra savanoriškas, kiekvienas pats atsako už savo sveikatą, todėl yra būtina įvertinti savo jėgas ir pasirinkti tinkamą aprangą, avalynę ir būti atsargiems. Renginyje gali dalyvauti tik pilnametystės sulaukę asmenys arba nepilnamečiai su atsakingu asmeniu. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Mano Draugas. Report Abuse