Vítejte v registraci mateřských školek!
Pozn. Registrovat se mohou všechny školky, kterým Ekofarma Rohoznice dováží nebo bude dovážet čerstvou zeleninu, ovoce a bylinky od farmářů.

***
Děkujeme za váš zájem o Zeleninové stipendium, které realizujeme pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Mgr. Miluše Horské.

Děti z vaší školky se od září můžou zapojit do soutěže "Velké zeleninové dobrodružství". Soutěž nabízí možnost i těm dětem, kterých rodiče si nemohou dovolit jim zaplatit obědy.

Po registraci vám začátkem září dodáme všechny potřebné informace pro odstartování soutěže. Prosíme o jednu hlavní kontaktní osobu (pro koordinaci komunikačních aktivit).

"Velké zeleninové dobrodružství" je možné pojmout jako hravý den s testováním ovoce a zeleniny přímo ve školce se všemi dětmi a poslat ty nejlepší práce. Případně vybrat děti ze sociálně slabších rodin a zapojit přímo je. Zeleninu a ovoce pro testování dodá Ekofarma Rohoznice.

Registrace je otevřená do konce prvního týdne v září.

Mockrát děkujeme za vyplnění a těšíme se na spolupráci!

Vyplněním a odeslaním dotazníku dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů. Více informací najdete zde http://bit.ly/2oDxh6T

Zeleninové stipendium
Název mateřské školky *
Your answer
Adresa mateřské školky *
Your answer
Jméno (hlavní kontakt) *
Your answer
Email (hlavní kontakt) *
Your answer
Prosím vyberte, co preferujete
Jaké informace potřebujete pro rodiče?
Cokoliv jiného, co považujete za důležité nebo se chcete zeptat
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms