Najście Na Zamek 2018 - ZAPISY
Rajd Nordic Walking odbędzie się 22 września 2018 w Kazimierzu Dolnym.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Drużyna
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Zgoda 1 *
Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację wizerunku utrwalonego w przekazach telewizyjnych, internetowych, radiu, gazetach, magazynach oraz na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego w formie fotografii lub zapisu video.
Zgoda 2
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi za pomocą poczty elektronicznej oraz sms informacji o przyszłych imprezach Organizatora.
Klauzula Informacyjna
Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Bezmiar z siedzibą w Górze Puławskiej ul. Poprzeczna 13, kod pocztowy 24-100 Góra Puławska (dalej: my). Twoje dane osobowe zawarte w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane w celu Twojego uczestnictwa w imprezie Odlotowy Rajd Nordic Walking 2018 - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy. Możemy przekazywać Twoje dane w szczególności następującym odbiorcom:- osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki;- podmiotom przetwarzającym – którym zlecimy czynności przetwarzania danych,- innym odbiorcom danych np. ubezpieczycielom, serwisom płatności elektronicznych, bankom. Twoje dane po zrealizowaniu celu pierwotnego, dla którego zostały zebrane, o jakim była mowa wcześniej, będą przetwarzane dla celów archiwalnych przez okres zgodny z obowiązującymi u nas przepisami archiwalnymi. Masz prawo zwrócić się do nas z żądaniem dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych. W przypadku zaznaczenia zgody na przekazywanie za pomocą poczty elektronicznej oraz sms, informacji o naszych przyszłych imprezach, na nieodpłatną publikację wizerunku możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms