EKOFİL Topluluğu Üyelik Formu
Bu formu doldurduğunuzda EKOFİL topluluğuna katılmış, e-posta haberleşme grubumuza eklenmeyi kabul etmiş olacaksınız. Ekofil destek formunda seçtiğiniz destek biçimleri ise sizi ilgili çalışma gruplarına davet edebilmemiz için kullanılacaktır. Bu bilgiler üçüncü taraflarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. Formla ya da EKOFİL'le ilgili sorularınız varsa bizimle destek@ekofilyayinlari.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Eğer formu cep telefonunuzdan dolduruyorsanız, formun sonunda yer alan "Gönder" tuşu SAFARI programında sorun oluşturabiliyor. Chrome, Firefox veya Opera gibi tarayıcılar/uygulamalar üzerinden formu doldurduğunuzda sorun yaşamayacaksınız. Bilgilerinize sunarız.

Not: İlginiz için çok teşekkür ederiz. Kitap stokları hızla tükendiği için artık sadece dağıtım noktaları üzerinden kitabı temin etmek mümkün olabilecek. Kitabı temin etmek için kendi bölgenizde yer alan Ekofil dağıtım noktalarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: https://ekofilyayinlari.org/index.php/2019/05/11/balkonlarda-ve-kucuk-bahcelerde-tohum-alma-ve-saklama-el-kitabi/
Email address *
Ad *
Adınızı kimliğinizde yer aldığı gibi girmeniz kargo teslimatlarında sorun yaşanmasını engelleyecektir.
Your answer
Soyad *
Soyadınızı kimliğinizde yer aldığı gibi girmeniz kargo teslimatlarında sorun yaşanmasını engelleyecektir.
Your answer
İl
İlçe
Your answer
Telefon numaranız
Sadece kargo gönderimleri ve doğrudan iletişim için kullanılacaktır.
Your answer
Açık adresiniz
Adres bilgileriniz sadece kargo gönderimleri için kullanılacaktır. Kitaplar PTT Kargo kitap indirimiyle karşı ödemeli gönderilecektir. Başka bir firma tercih ediyorsanız lütfen burada belirtin.
Your answer
Bize iletmek istediğiniz bir notunuz var mı?
Your answer
Ekofil Destek Formu
Ekofil'in topluluk destekli yayıncılık modeli, yayınlarını okuyacak olan topluluğun üretim, tanıtım ve dağıtıma da arzu ettikleri düzeyde katılımını amaçlamaktadır.
Dağıtım, üretim, iletişim ve içerik alanlarında Ekofil'e destek olmak ister misiniz? *
Evet seçeneği sizi formun ikinci bölümüne yönlendirecek, hayır seçeneği formu bitirecektir.
EKOFİL'e içerik önermek ister misiniz?
Topluluğun ihtiyaç ve taleplerine uygun yayınlar yapmak başlıca hedeflerimizden biri. EKOFİL'in ilke ve amaçlarına uygun olduğunu düşündüğünüz kitap projelerinizi, çeviri önerilerinizi yahut ekoloji yazınında eksikliğini duyduğunuz alanları belirtebilirsiniz.
Your answer
EKOFİL'e üretim desteği vermek ister misiniz?
Üretim çalışma gruplarımıza katılarak karşılıklı ya da gönüllü emek katkısı sunabilirsiniz.
EKOFİL'e iletişim desteği vermek ister misiniz?
İletişim çalışma gruplarımıza katılarak EKOFİL'in tanıtımına ve topluluğun nitelikli bir şekilde genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
EKOFİL'e dağıtım desteği vermek ister misiniz?
Dağıtım çalışma gruplarına katılarak hem maliyetleri azaltmak hem de topluluk üyeleri arasında organik ilişkileri güçlendirmek için tekelleşmiş ticari aracıları aradan çıkarmamıza yardımcı olabilirsiniz.
Bu formu doldurarak: *
* Kişisel verileriniz hiçbir kurumla ya da kişi ile ticari amaçla paylaşılmayacaktır.
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy