Fsychotest

Przed wami "rasowy psychotest", który ma wam dostarczyć odrobinę rozrywki, a nam pomóc dobrać dla was odpowiednie postacie. W tym roku macie do wyboru aż osiem ras, w które będziecie mogli wcielić się w trakcie Gry Głównej. Każda z nich odwołuje się do licznych archetypów obecnych w popkulturze. W dzisiejszych czasach fantastyka wkradła się w tak różne dziedziny życia, że naprawdę trudno nie mieć skojarzeń na dźwięk słowa "elfy" czy "wampir". Niestety (przynajmniej w tym wypadku), wyobraźnia autorów książek, gier i filmów jest niczym nieskrepowana. Musimy więc mierzyć się sytuacją, w której elf elfowi nierówny. Wampiry znane z serii filmów "Underworld", a te z sagi "Zmierzch" to zupełnie inne istoty. Nie mówiąc już o golemach...

Zależy nam na tym, aby nasze wyobrażenia na temat każdej z ras przekazać czytelnie, żeby wizerunek każdej z ras, które stworzycie w trakcie larpa, był spójny i kompletny. Stąd pomysł na niniejszy test. My - autorzy gry "Bóg, który się pomylił" - już wiemy, jak wygląda świat Cieni, Aionów i Ludzi. Chcemy, żebyście trafili do tego fragmentu wykreowanego przez nas universum, w którym będziecie czuli się dobrze i u siebie.

Niniejszy test potraktujcie jednak przede wszystkim jako zabawę. Nikt, w żadne sposób, nie będzie rozliczał was z udzielonych odpowiedzi. Jeśli nie macie ochoty odpowiadać na któreś z pytań, ponieważ wydaja wam się zbyt trudne lub osobiste: mamy dla was propozycję. Wypełnijcie ankietę nie jako Wy, ale tak, jak wypełniłaby ją wasza ulubiona postać z innego larpa lub sesji RPG. Na pewno macie jakąś rolę, w której czuliście się dobrze, niczym w drugiej skórze. Przywołajcie tą postać, niech wypełni niniejszy test za was. Nam to wystarczy, żeby zaproponować wam "przydział" do jednej z ras.

Ostateczna decyzja dotycząca wyboru rasy i tak będzie należała do was. Aczkolwiek, niniejszym testem, rezerwujemy sobie prawo do poczęstowania was naszymi sugestiami w tym względzie.