10.06.2023 - 11.06.2023, Lejas Varicēnos, Smiltenes pagastā Biedrības Smiltenei un Latvijai īstenoto projektu "Arheoloģiskā tērpa darināšanas meistarklases". To līdzfinansē Smiltenes novada pašvaldība.  Projekta mērķis ir ar pieredzējušu un zinošu meistaru atbalstu divu dienu meistarklasē izgatavot kādu arheoloģiskā tērpa daļu. Projekta mērķauditorija ir interesenti, kas vēlas seno tērpu sastāvdaļas, kas 9-11.gs. tika valkāti Latvijas teritorijā, izgatavot pašu rokām meistaru pavadībā.  
Lai nodrošinātu iespēju piedalīties plašākam interesentu lokam, katrs dalībnieks var pieteikties ne vairāk kā divām darbnīcām, kā arī izvēlēties vai vēlas piedalīties seminārā par Latgaļu arheoloģisko tērpu.
Vietu skaits darbnīcās ir ierobežots. Pieteikšanās līdz 07.05.2023 vai tiklīdz pieejamo vietu skaits ir aizpildījies.
(Foto anketas noformējumā no https://www.egadatirgus.lv/lv/prechu-katalogs/tekstils/austie/celaine.html)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds, uzvārds *
Tālrunis *
Lūdzu, īsi pastāsti par sevi! Kādēļ vēlies piedalīties meistarklasēs? Vai tev ir priekšzināšanas un pieredze tautas tērpu darināšanā?  *
Latgaļu arheoloģiskais tērps
*
Semināru 10.06.2023 plkst.13:00-15:00 vadīs Latvijas Zinātņu akadēmijas goda doktore, arheoloģe Zigrīda Apala un Aušanas darbnīcas „Vēverīšas” tekstilmāksliniece Dagnija Kupče.
Required

Arheoloģiskā krekla šūšana

*
Meistarklasi vadīs rokdarbu studija “Līgotnes” vadītāja Inga Ķestere (līdzmaksājums 35 EUR, materiāla iegādei) 

Celu jostas

*

Meistarklasi vadīs Agnija Saprovska. Dalībniekiem bez priekšzināšanām: celu jostu veidošanas pamatprincipi, pamatraksti,  - dalībniekiem ar priekšzināšanām – rakstaino celu jostu veidošana,  (līdzmaksājums 15 EUR, materiāli – dzija, ceļu dēlīši, turētājs - iekļauti)

Informējam, ka savāktos personas datus  apkoposim un izmantosim tikai projekta īstenošanas vajadzībām. Kā arī informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy