TNT dalyvių atranka
Mokymų vedėjų mokymai arba, sutrumpintai, TNT (Training New Trainers) - tai visiškai nauja ir Žingsnyje dar nematyta iniciatyva, skirta parengti naujus mokymų vedėjus! Kad šie būtų sėkmingi ir naudingi, mums reikia šaunių TNT vedėjų, t.y. žingsniečių, kurie noriai mokosi ir dalinasi sukaupta patirtimi su kitais!

Šiuose 5 dienų mokymuose dalyviai intensyviai ruošis su patyrusiais mokymų vedėjais ir įgaus visų būtinų žinių bei gebėjimų kokybiškiems mokymams organizuoti: kaip paruošti interaktyvią ir aktualią mokymų programą, kaip įtraukiančiai ir kokybiškai vesti mokymus ir kaip sukurti ilgalaikį poveikį po mokymų.
Įveikę įtemptus mokymus dalyviai gaus jų gebėjimus įrodantį pažymėjimą ir taps sertifikuotais Žingsnio mokymų vedėjais.
Sertifikuoti mokymų vedėjai 2020-2021 mokslo metais vyks į Žingsnio skyrius ir vesdami mokymus padės žingsniečiams pasiruošti stovykloms bei sustiprinti aktualias kompetencijas. Taip pat paruošti mokymų vedėjai bendraus tarpusavyje, mokysis vieni iš kitų dalindamiesi patirtimi ir glaudžiai bendradarbiaus su administracija.
Per 2020-2021 mokslo metus kiekvienas mokymų vedėjas turės pravesti vidutiniškai 4 mokymus skyriams (į visus mokymus vyks poromis).


TNT vyks rugpjūčio 10-14 dienomis (pirmadienį-penktadienį) sodyboje tarp Vilniaus ir Kauno. Transportas iki TNT vietos bus suorganizuotas tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno.

Kaina už maitinimą ir apgyvendinimą viso renginio metu: 10 Eur.


Šią anketą galima pildyti iki liepos 1 d. 23:59.
Kodėl norėtum tapti mokymų vedėju? *
Kokį tikslą nori pasiekti būdamas Žingsnio mokymų vedėju?
Kokie tavo tikslai Žingsnyje? Ko nori pasiekti būdamas Žingsnyje? *
Pvz., prisijungti prie administracijos, tapti skyriaus koordinatoriumi, įdiegti naują organizacijos narių vedamą programą (kažką naujo be Sniego Gniūžtės) ir pan.
Kokios tavo būdo savybės gali padėti vedant mokymus? *
Kokios tavo būdo savybės gali trukdyti vedant mokymus? *
TNT temų aprašymai - apie šias temas TNT vedėjai ves užsiėmimus dalyvaujantiems
1. Emocinis intelektas - savo ir kitų emocijų atpažinimas ir įvardijimas, emocijų svarba mokymosi metu ir emocijų valdymas.
2. Mokymų vedimo stiliai - skirtingi būdai valdyti auditoriją ir perteikti informaciją, mokymų vedimo stiliai yra susiję su lyderystės stiliais.
3. Mokymų organizavimo eiga - kokie yra būtini veiksmai prieš mokymus, kaip reikia ruošti mokymų programą bei ką reikia padaryti po mokymų.
4. Efektyvi komunikacija ir klausymasis - kaip taktiškai ir taikliai pasakyti sudėtingas žinutes, kaip kokybiškai ir aktyviai klausytis ir išgirsti kitus.
5. Nesmurtinė komunikacija - kaip empatiškai bendrauti suprantant kito žmogaus poreikius, jausmus ir išvengiant agresyvių komunikacijos technikų.
6. Grįžtamasis ryšys - kaip laiku pagirti ir konstruktyviai pakritikuoti kitų žmonių elgesį bei kaip priimti gautą grįžtamąjį ryšį ir pritaikyti savo elgesiui.
7. Mentorystė (koučingas) - kaip sukurti saugią aplinką pašnekovui kalbėti atvirai ir užduoti taiklius klausimus, kurie padėtų reflektuoti.
8. Viešasis kalbėjimas - kaip išlaikyti pasitikėjimą savimi, suvaldyti stresą, suvaldyti savo kūno kalbą bei pritaikyti oratorystės elementus.
9. Auditorijos konfliktų sprendimas - kaip atpažinti sudėtingus dalyvių tipus ir kokius darbo būdus su jais taikyti, kaip spręsti iškilusius konfliktus.
10. Diskusijų fasilitavimas - kaip moderuoti diskusijas, sukurti tinkamą aplinką konstruktyviam ir kokybiškam dialogui.
11. Istorijų pasakojimas - kaip įtaigiai, aiškiai ir paveikiai struktūruoti žinutę bei kaip improvizuotai ir aiškiai atsakyti į klausimus.
12. Patyriminis mokymasis - kaip žmonės mokosi iš savo patirčių ir kokia eiga vyksta mokymosi procesas bei kaip pritaikyti mokymų programą prie kintančių dalyvių poreikių.
13. Patyriminio mokymosi refleksija - kaip iš gautos patirties ištraukti vertingas pamokas ir vėliau jas pritaikyti savo gyvenime, kaip padėti dalyviams reflektuoti apie savo patyrimus.
14. Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų prevencija - kaip efektyviai ir faktais grįstais būdais skatinti žmones pasirinkti sveiką gyvenimo būdą ir atsisakyti psichoaktyviųjų medžiagų savo gyvenime.
15. Patyčių prevencija - kaip užtikrinti saugią atmosferą komandose, užkirsti kelią pašaipoms ir nubrėžti aiškias ribas.
16. Savižudybių prevencija - kaip atpažinti savižudybės rizikos veiksnius, kaip reaguoti susidūrus su žmogumi, kuris planuoja nusižudyti, bei kaip tinkamai nukreipti jį į specialistus.
Kokią turi patirtį šiose srityse? *
Pasirink visus atsakymo variantus, kurie tau tinka
Negirdėjau apie tai
Žinau apibrėžimą
Galėčiau paaiškinti šią temą kitiems
Dalyvavau mokymuose šia tema
Vedžiau mokymus šia tema
1. Emocinis intelektas
2. Mokymų vedimo stiliai
3. Mokymų organizavimo eiga
4. Efektyvi komunikacija ir klausymasis
5. Nesmurtinė komunikacija
6. Grįžtamasis ryšys
7. Mentorystė (koučingas)
8. Viešasis kalbėjimas
9. Auditorijos konfliktų sprendimas
10. Diskusijų fasilitavimas
11. Istorijų pasakojimas
12. Patyriminis mokymasis
13. Patyriminio mokymosi refleksija
14. Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų prevencija
15. Patyčių prevencija
16. Savižudybių prevencija
Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti geras mokymų vedėjas? *
Kas tau būtų svarbu vedant mokymus kartu su kitu mokymų vedėju? *
Kokie tavo lūkesčiai šiems mokymams? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy