Hariduslike arvutimängude loomise ideed
ÕpiVeski programm kutsub õpetajaid ning õppejõude pakkuma ideid, millest võiksime välja arendada hariduslikud arvuti- või telefonimängud, mida õpetajad saavad kasutada ainetunnis. Sealhulgas võite pakkuda ideid, mis aitaks lithsalt õppetundi mängulisemaks teha.
Selles küsimustikus saate panna teele oma idee virtuaalselt.

Ootame inimesi osalema ka 16. jaanuaril toimuvale avalikule ideekorje üritusele. Ideekorje üritusel kuulame ja arendame edasi õpetajate poolt välja pakutud mõtteid. Ideekorje õhtu on omakorda eelürituseks nädavahetusel toimuvale ideede arendusnädalavahetusele ehk hackathonile.

Millal: 16. jaanuaril ideekorje kell 16.00 -17.30
Kus: Tartus 3D kasvuhoones (Kastani 42), Tartu Kunstikooli 3D-eriala õpperuumid
Kellele: Osalema on oodatud nii haridusteaduste, informaatika- kui kunstihuvilised. Väga on oodatud õpetajad, kes praktikutena oskavad öelda, mis toimib ja mis mitte.

Miks: Maailm muutub, kool muutub, õppimine ja õpilased muutuvad. Et robotite ja arvutitega konkureerida, vajame väga häid teadmisi ja mitmekesiseid oskusi. Digimeedia annab palju uusi võimalusi, kuid meie koolides napib kaasaegset eestikeelset õpivara.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hariduslike arvutimängude arendamise üritus: Global Game Jam & Hackathon

Millal: 20.-22. jaanuaril Global Game Jam & Hackathon
Kus: Tartus 3D kasvuhoones (Kastani 42), Tartu Kunstikooli 3D-eriala õpperuumid
Rohkem infot: https://www.facebook.com/events/588210288054728/

Kui sa ei saa Global Game Jami hackathonil osaleda, siis pane oma idee siin kirja ning üritame leida sinu idee realiseerimiseks meeskonna, kus sina saad idee-autorina meeskonda juhtida.

Ees- ja perenimi *
Your answer
Kontakt (e-mail) *
Your answer
Idee lühikirjeldus
Palun kirjeldage oma ideed või oskusi, mille õppimisele ja õpetamisele võiks kaasa aidata arvuti- või telefonimäng. Abiks on Martin Sillaotsa materjalid: http://www.slideshare.net/martinsillaots/pimngu-disain-mngu-kontseptsioon
Your answer
Muud mõtted-kommentaarid korraldajatele
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms