Registracija į Net-UBIEP renginį
Registracija į informacinį renginį „Kaip efektyviai projektuoti ir statyti bei naudoti energijos beveik nenaudojančius (angl. NZEB) tvarius pastatus, taikant statinių informacinio modeliavimo (BIM) metodiką“.

Tai yra projekto Net-UBIEP* informacinis renginys užsakovams, viešojo sektoriaus atstovams, projektuotojams, gamintojams, statybininkams, mokymo, mokslo ir kitiems statybų rinkos dalyviams (WP6, D36-D6.3).

Data: 2019 m.. lapkričio mėn. 07 d. (ketvirtadienis)
Laikas: 10:00-15:00 val.
Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, centriniai rūmai, 602 salė (Saulėtekio al. 11, Vilnius)

Programa: https://www.dropbox.com/s/oaeoomvizunwi3e/191107_UBIEP_OpenDay%20programa_v0_02.docx?dl=0

Visi seminaro dalyviai bus užregistruoti naujame statybų sektoriaus e-kompetencijų registre www.statreg.lt, kaip išklausę įvadinį BIM kursą užsakovams.

*Net-UBIEP Projektas įgyvendinamas 7 ES šalyse. Lietuvoje projekto veiklas vykdo VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas kartu su įvairiomis kitomis statybų sektoriaus organizacijomis. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizon 2020“ lėšomis, dotacijos Nr. 754016. Daugiau informacijos apie projektą: http://www.net-ubiep.eu/lt
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Tel. Nr. *
Your answer
Darbovietė *
Your answer
Pareigos *
Your answer
Norime informuoti, kad viešųjų pirkimų organizatoriai vis dažniau kreipiasi į VšĮ „Skaitmeninė statyba“ dėl informacijos apie statybos rangovų gebėjimus taikyti BIM metodologiją ir jų turimus kompetentingus specialistus. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ savo internetiniame tinklapyje viešina įmones, gebančias kurti ir taikyti BIM modelius. Taip pat norėtume skelbti informaciją ir apie BIM specialistus. Mes suprantame, kad asmens duomenų apsaugos reikalavimai neleidžia viešinti asmens duomenų be asmens sutikimo. Todėl jei sutinkate, kad Jūsų duomenys būtų skelbiami VšĮ „Skaitmeninė statyba“ tinklapyje, prašome pažymėti atsakymą sutinku, o jei nesutinkate - nesutinku *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy