Umeblujmy wspólnie miasto!
Konsultacje społeczne w sprawie wyposażenia miasta w elementy małej architektury.
Chełmno, 1-15 lipca 2019 r.

Szanowni Państwo! Oddajemy w Państwa ręce krótką ankietę dotycząca wspólnego umeblowania miasta w elementy małej architektury. Celem konsultacji jest umożliwienie Państwu wskazania rodzajów mebli miejskich oraz propozycji umiejscowienia ich w przestrzeni Chełmna.

Pod pojęciem „elementy małej architektury” należy rozumieć wszelkie rodzaje mebli miejskich, w tym, m.in. ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, donice kwiatowe, stoły do gier oraz inne, wskazane przez Państwa w ankiecie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza. Umeblujmy miasto! I zróbmy to wspólnie!

Więcej informacji o konsultacjach:
Klaudia Peplińska, Specjalistka ds. Komunikacji Społecznej
e-mail: komunikacja.spoleczna@chelmno.pl
tel. 512 218 106

www.bip.chelmno.pl
www.chelmno.pl
facebook.com/urzad.miasta
instagram.com/um_chelmno

Jakich elementów małej architektury w Chełmnie brakuje lub jest ich niewystarczająca liczba? *
Required
W przypadku wyboru odpowiedzi „ławek”, prosimy o wskazanie miejsc, w których powinny znaleźć się te elementy małej architektury (prosimy o nazwy ulic wraz z możliwym określeniem konkretnego umiejscowienia ławek).
Your answer
W przypadku wyboru odpowiedzi „koszy na śmieci”, prosimy o wskazanie miejsc, w których powinny znaleźć się te elementy małej architektury (prosimy o nazwy ulic wraz z możliwym określeniem konkretnego umiejscowienia koszy).
Your answer
W przypadku wyboru odpowiedzi „stojaków na rowery”, prosimy o wskazanie miejsc, w których powinny znaleźć się te elementy małej architektury (prosimy o nazwy ulic wraz z możliwym określeniem konkretnego umiejscowienia stojaków).
Your answer
W przypadku wyboru odpowiedzi „donic kwiatowych”, prosimy o wskazanie miejsc, w których powinny znaleźć się te elementy małej architektury (prosimy o nazwy ulic wraz z możliwym określeniem konkretnego umiejscowienia donic).
Your answer
W przypadku wyboru odpowiedzi „stołów do gier”, prosimy o wskazanie miejsc, w których powinny znaleźć się te elementy małej architektury (prosimy o nazwy ulic wraz z możliwym określeniem konkretnego umiejscowienia stołów).
Your answer
W przypadku wyboru odpowiedzi „inne”, prosimy o wskazanie miejsc, w których powinny znaleźć się sugerowane elementy małej architektury (prosimy o nazwy ulic wraz z możliwym określeniem konkretnego umiejscowienia elementów).
Your answer
Pole na uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service