Кухня Маркетингу 5
Кухня Маркетингу 5 – це курс з для тих, хто:
🌶 розвиває власний бізнес;
🌶 планує почати свою справу чи робить перші кроки в ній;
🌶 займає посаду керівника;
🌶 працює маркетологом чи бажає освоїти дану професію;
🌶 навчається та цікавиться сучасними та ефективними інструментами маркетингу.

Навчання складається з 8 уроків (по 2,5 години кожне) у зручний для Вас час (щовівторка та щочетверга о 18:30).
Місце проведення: готель Станіславів (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола 7).
Тривалість навчання: з 1 жовтня по 24 жовтня!

Програма занять:
1. Все про створення та успішну реалізацію маркетингової стратегії компанії від власника інтернет-магазину "Yoga Market", співзасновника Йога центрів "Yoga if School", директора компаній "Hebeyos" та "Експера - Андрій Кузнєцов.
2. Як створити смачний, простий та зрозумілий лендінг за допомогою "Tilda" від UI/UX дизайнера, маркетолога, засновника проекту «Никогда не сдавайся» та сіті-центру «Never Give Up» - Павла Дєєва.
3. Як підвищити продажі з сайту, все про основи SEO, та налаштування реклами Google Adwords від засновника Panem Digital Agency - Павла Лисого.
4. Як прописати Інстаграм стратегію, створювати якісний контент, налаштувати рекламу та які існують нюанси у співпраці з блогерами розповість блогер, співвласниця діджитал - агенства "Krasa.agency " - Меліса Садик.
5. Як працювати з Фейсбуком: обрати потрібний тип реклами та правильно його налаштувати, який контент потребує конкретний вид бізнесу від онлайн-маркетолога Inside Digital Agency та медіа-менеджера міжнародного стартап-проекту "GasinfoService" - Святослава Стефанишина.
6. Усе про додаткові джерела трафіку: маркетплейси, email та SMS розсилки, дошки оголошень, You Tube-канал, блоггінг, вебінари, повернення клієнтів розповість співзасновник та директор діджитал-агенства "WEB DELUXE" Степан Лопушак.
7. Автоматизація процесів за допомогою CRM та чат-ботів від співзасновника та директора діджитал-агенства "WEB DELUXE" - Михайла Стахів.
8. Та як створити та популяризувати бренд компанії, товару чи послуги, як просувати компанію за рахунок піару керівника/власника навчить маркетинг-директор мережі магазинів "ЖЖУК", власник студії маркетингу і дизайну "MUST - Володимир Поліщук.

Наша основна ціль: фінансові результати, отримані завдяки участі в наших курсах, мають в рази перевищити затрати на навчання. Після навчання кожен учасник отримує сертифікат.
Увага! Кількість учасників обмежена - 30 осіб.

Вартість:
до 01.10.19 – 3800 грн;
після 01.10.19 – 4300 грн.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ:
АКЦІЯ 2+1 (Кожен третій квиток у подарунок). Придбай 2 квитка на курс з маркетингу Кухня Маркетингу 5 та отримай третій квиток в подарунок.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Email *
Your answer
Звідки ви про нас дізнались?
Your answer
Можливо, у вас є питання?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service