Реєстрація на фільмову програму HALF-LIFE в рамках виставки «Батьківщина в огні»
Для реєстрації на Artist talk «Колектива конкретних дат», будь ласка, перейдіть за посиланням: https://goo.gl/forms/AmsGRtcipEuFnlKu2


З 29 серпня до кінця вересня 2017 року PinchukArtCentre та Національний центр Олександра Довженка запрошують на фільмову програму HALF-LIFE. Серія кінопоказів є своєрідним «колажем», навіяним творами виставки «Батьківщина в огні», що окреслюють зону соціального та економічного переходу в українському суспільстві початку 1990-х. Участь безкоштовна.

Фільми розповідають про нову сексуальність, мілітаризацію суспільства, культ сили, ринкову економіку, осмислення сталінської та тоталітарної спадщини, нашестя екстрасенсів та магів-цілителів. Усі ці дивовижні процеси стали симптомами формування нових символічних систем, які мали описати нову фізичну та метафізичну реальність після Чорнобиля.

Станіслав Мензелевський, куратор програми, керівник науково-програмного відділу Національного Центру Олександра Довженка: «HALF-LIFE – це цикл унікальних фільмів, що стали, спонтанною екранізацією кризи традиційної радянської культури. Після перебудови кінематограф намагається, здебільшого наосліп шукати нові, подеколи наївні, способи говорити про незвичні теми і образи, а кінематографісти оперативно реагують на сексуальну революцію та екстрасенсів, рекет і ринок, чорнобиль і сталінізм. У той же час, доволі ліберальний культурний клімат дозволяє експериментувати з темами, які ще на початку 1980-х перебували під суровою забороною».

Вхід безкоштовний. Покази відбуваються на 6-му поверсі арт-центру, зал відеолаунж.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Телефон *
Your answer
Email *
Your answer
Подiя фiльмової програми: *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms