Całodobowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w Tarnowskiej Katedrze
Zapraszamy do włączenia się w dzieło adoracji całodobowej, którą chcemy rozpocząć w naszej Katedrze z dniem 21 kwietnia br. Adorując Jezusa w Najświętszym Sakramencie chcemy towarzyszyć pracom V Synodu Diecezji Tarnowskiej, który będzie trwał około 3 lat, ale deklaracje na krótszy czas też będą bardzo cenne.

Podstawowa deklaracja uczestnictwa obejmuje jedną adorację w tygodniu. Można wybrać konkretny najbardziej dogodny dla siebie termin (dzień tygodnia i godzinę). Prosimy również o zaznaczenie ewentualnej możliwości zmiany tego terminu przez odpowiedzialnych za organizację adoracji (w razie zbyt wielkiej ilości osób zdeklarowanych na ten sam czas przy jednoczesnym braku deklaracji na inne terminy).

W przypadku niemożliwości uczestnictwa adoracji raz w tygodniu istnieje możliwość zadeklarowania innej formy i częstotliwości uczestnictwa (np. raz lub dwa razy w miesiącu o konkretnej porze). Taką możliwość prosimy opisać krótko w ostatnim pytaniu tego formularza.

Po uporządkowaniu wszystkich zgłoszeń osoby odpowiedzialne za organizację adoracji nawiążą kontakt telefoniczny lub mailowy, aby podać dodatkowe informacje. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 16 kwietnia po Mszy św. wieczornej.
Nazwisko i imię: *
Telefon: *
Email:
Wybierz dzień tygodnia najbardziej odpowiedni dla Ciebie:
Godzina rozpoczęcia adoracji:
Godzina zakończenia adoracji:
Czy zgadzasz się na ewentualną zmianę godziny adoracji? *
Jeśli wyrażasz zgodę na zmianę godziny, wskaż dzień(dni) oraz porę w której mógłbyś (mogłabyś) podjąć adorację:
Noc (od 0.00 do 6.00)
Rano (od 6.00 do 12.00)
Popołudnie (od 12.00 do 18.00)
Wieczór (od 18.00 do 24.00)
Niedziela
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Jeśli pragniesz zadeklarować częstotliwość adoracji inną niż raz w tygodniu (np. jeden dzień w miesiącu o konkretnej porze) to opisz to krótko poniżej:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy