#ProjektortoMY
Witaj! Dostałeś/aś ten formularz, ponieważ wiemy, że możemy na Ciebie liczyć, a Ty sam/a inspirujesz innych do działania. Chcielibyśmy podzielić się Twoją historią z innymi studentami. Opowiedz poniżej więcej o sobie (nie wszystkie pytania są obowiązkowe - nie musisz odpowiedzieć na każde z nich) i wyślij nam swoje zdjęcie na promocja@projektor.org.pl. Twoje wypowiedzi i zdjęcie wykorzystamy w naszych grafikach i publikacjach promujących Program - dlatego prosimy Cię o kilkuzdaniowe wypowiedzi.
Email address *
Imię i nazwisko *
Uczelnia *
Twój pierwszy projekt *
Opowiedz nam o swoim pierwszym zrealizowanym projekcie. Kiedy to było, gdzie byliście i jakie wrażenia mieliście podczas wyjazdu. Co do tej pory pamiętasz z tamtych zajęć?
Jakie projekty do tej pory realizowałeś/realizowałaś? *
W czasie swoich projektów skupiasz się na jednej tematyce czy raczej za każdym razem podejmujesz się nowych wyzwań? Opowiedz nam, jakie projekty do tej pory realizowałeś/aś.
Jaka tematyka projektów jest Ci najbliższa?
Opowiedz o tematach, które najchętniej przekazujesz uczniom w czasie projektów. Dlaczego właśnie te?
Twój najbardziej kreatywny projekt?
Opowiedz nam o swoim ulubionym i najbardziej zwariowanym projekcie.
Co daje Ci Projektor? *
Co zyskałeś/aś dzięki Projektorowi? Zdobyłeś/aś stypendium, zrealizowałeś/aś praktyki, dostałeś/aś pracę lub staż, nauczyłeś/aś się czegoś konkretnego, zdałeś/aś przedmiot? Co lubisz w Projektorze - co jest dla ciebie ważne? Opowiedz nam o tym!
O czym według Ciebie warto pamiętać jadąc na projekt? *
Co ze sobą zabrać, jak się przygotować, jakie aplikacje mieć w swoim telefonie lub jakie strony www wcześniej przejrzeć? Wymieńmy się dobrymi praktykami.
Ulubiona zabawa/ćwiczenie integrujące?
Co inspiruje Cię do działania?
W czym jesteś mistrzem? Czym chętnie dzielisz się z innymi wolontariuszami?
DZIĘKUJEMY!
Wyślij nam swoje zdjęcie na promocja@projektor.org.pl (w temacie wpisz Formularz - imię i nazwisko), które będziemy mogli dodać do grafik z Twoimi wypowiedziami.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Projektor - Wolontariat Studencki. Report Abuse