BRUTAL ASSAULT 2019 SURVEY | ANKETA
Thanks for Your feedback sent via email, facebook messages or through social media comments! Your opinion is very important to us but it's almost impossible to compile all the messages from different sources so we now offer you one ultimate survey to leave your feedback and affect the festival experience!

Take this chance to affect the line-up and the way the festival works and win a free festival pass for Brutal Assault 2020! Just fill in the survey below and leave us Your email address.

Prize list:
1. Free festival pass for BA 2020 including backstage pass
2. Free festival pass for BA 2020 + BA 2019 t-shirt
3. Free festival pass for BA 2020

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Děkujeme vám za zpětnou vazbu, kterou nám poskytujete prostřednictvím emailů, zpráv a komentářů na sociálních sítích. Na vašem názoru nám záleží, nicméně není v našich silách celý rok kompilovat všechny připomínky z různých zdrojů, proto vám přinášíme možnost hodnocení festivalu a ovlivnění sestavy na příští rok na jednom místě!

Využijte tuto možnost ovlivnit line-up a chod festivalu a zároveň vyhrát volný vstup na BA 2020. Kritické názory vítáme stejně jako pochvalu toho, co se vám na festivalu líbí. Výherce vyhlásíme 15.9.2019!

1. Volný vstup na BA 2020 včetně vstupu do zákulisí
2. Volný vstup na BA 2020 + triko BA 2019
3. Volný vstup na BA 2020
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Obscure.cz. Report Abuse