Registracija į tarptautinę vasaros stovyklą „Vasara be telefonų“ 2020
„SB Camp“ organizatoriai pristato jau penktąjį kartą įvykstančią tarptautinę vasaros stovyklą kuri įvyks Dzūkijos širdyje esančiame Daugų miestelyje prie ežero.

Nors ir kopijuojant mus jau prikurta daug panašaus pavadinimo stovyklų, bet mūsų stovykla tai pati pačiausia „Vasara be telefonų“ camp'as!

Šį jubiliejinį penktąjį kartą stovykla bus organizuojama mergaitėms ir berniukams, todėl visų dalyvių lauks dar įdomesnis laisvalaikis kartu.

Šiemet stovykla kurią pristato mūsų ilgamečiai draugai įmonė „Dzūkijos mediena“ bus dar įdomesnė ir profesionalesnė, nes kiekvienais metais bandome atrasti naujovių, tobulėti ir nestovėti vietoje.

Stovykloje Jūsų lauks licencijuoti, profesionalūs ir didelę patirtį turintys treneriai iš Lietuvos ir užsienio, nepakartojamas stovyklos vadovas, bei įdomūs stovyklos svečiai.

Stovyklos dalyviai septynias dienas praleis gražiame Daugų miestelyje prie ežero, kartu maitindamiesi, miegodami, sportuodami ir leisdami laiką su bendraamžiais.

Pagrindinė dalis stovyklos užsiėmimų (sporto užsiėmimai ir specialios anglų kalbos paskaitos) bus vykdoma anglų kalbą, todėl dalyviai turės galimybę lavinti savo anglų kalbos žinias iš praktinės pusės vasaros atostogų metu.

Dalyvių lauks:

-Užsienio ir Lietuvos treneriai
-Anglų kalbos užsiėmimai
-Socialiniai užsiėmimai
-Įdomūs stovyklos svečiai
-Įvairaus sporto treniruotės
-Įdomus ir suplanuotas laisvalaikio leidimas
-Apgyvendinimas
-Maitinimas (Pusryčiai, pietūs, vakarienė)
-Oficialios stovyklos kepuraitės ir marškinėliai

Visa tai ir dar daugiau tik už 179 eurus registruojantis iki balandžio 30d.
Nuo gegužės 1 dienos mokestis už stovyklą 199 eurai.

_________________________________________________

Dalyvių amžiaus grupės (nuo 9 iki 14 metų)

_________________________________________________
Stovyklos organizatorius Všį Jūsų sportas informaciją apie dalyvio vardą, pavardę, amžių ir tėvų telefono numerį, bei elektroninio pašto adresą renka tik būtent šios stovyklos tikslais (aktualiai informacijai apie stovyklą išsiųsti, pilnai registracijai parengti).
Email address *
Dalyvio tėvų\globėjų telefono numeris *
Your answer
Dalyvio vardas ir pavardė *
Your answer
Dalyvio lytis *
Dalyvio amžius *
Iš kokio miesto esate? *
Your answer
Užpildžius šią formą į Jūsų elektroninį paštą bus atsiųsta stovyklos dalyvio sutartis. Užpildžius sutartį ir sumokėjus dalyvio mokestį registracija bus pilnai baigta. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy