X. VZP - delegační list
Tento formulář je určen k vygenerování delegačního listu. Údaje, které zde zadáte, budou propsány do PDF delegačního listu, který je nutné následně vytisknout, podepsat a fyzicky odeslat na Ústředí Pionýra na adresu:

Pionýr, z. s.
Senovážné náměstí 977/24
116 47 - Praha 1.

Případně můžete využít možnosti tzv. konverze dokumentu na jakékoliv pobočce CzechPoint dle tohoto návodu:
Převod vám provedou na jakémkoliv CzechPointu a to bezplatně – neboť spolky jsou od poplatku za konverzi osvobozeny. Je ovšem nezbytné na to úředníka předem upozornit. Zde je tak možné dostavit se s podepsaným a orazítkovaným delegačním listem, uvést, že potřebujete provést konverzi a tuto konverzi uložit do úschovny. Po provedení převodu vám úředník vydá dokument, kde je uvedeno pod jakým pořadovým číslem dokumentu a pořadové číslo provedené konverze, to následně zadáte na adrese: www.czechpoint.cz/uschovna a stáhne se vám PDF s konverzní doložkou. Toto PDF zašlete na adresu: pionyr@pionyr.cz a tím budete mít splněnou svou povinnost.

Ze Stanov Pionýra čl. VIII. 1. a) iii):
Delegáti výročního zasedání jsou voleni radami pionýrských skupin a radami oddílů při KOP či při Pionýru (pokud byly zřízeny):
(1) Pionýrské skupině náleží 1 hlas za každých započatých 150 členů.
(2) Oddílům zřízeným krajskou organizací Pionýra nebo Pionýrem a registrovaným řádně v den zahájení Výročního zasedání náleží 1 hlas za každých započatých 150 členů.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Pionýr, z. s.. Report Abuse