X. VZP - delegační list
Tento formulář je určen k vygenerování delegačního listu. Údaje, které zde zadáte, budou propsány do PDF delegačního listu, který je nutné následně vytisknout, podepsat a fyzicky odeslat na Ústředí Pionýra na adresu:

Pionýr, z. s.
Senovážné náměstí 977/24
116 47 - Praha 1.

Případně můžete využít možnosti tzv. konverze dokumentu na jakékoliv pobočce CzechPoint dle tohoto návodu:
Převod vám provedou na jakémkoliv CzechPointu a to bezplatně – neboť spolky jsou od poplatku za konverzi osvobozeny. Je ovšem nezbytné na to úředníka předem upozornit. Zde je tak možné dostavit se s podepsaným a orazítkovaným delegačním listem, uvést, že potřebujete provést konverzi a tuto konverzi uložit do úschovny. Po provedení převodu vám úředník vydá dokument, kde je uvedeno pod jakým pořadovým číslem dokumentu a pořadové číslo provedené konverze, to následně zadáte na adrese: www.czechpoint.cz/uschovna a stáhne se vám PDF s konverzní doložkou. Toto PDF zašlete na adresu: pionyr@pionyr.cz a tím budete mít splněnou svou povinnost.

Ze Stanov Pionýra čl. VIII. 1. a) iii):
Delegáti výročního zasedání jsou voleni radami pionýrských skupin a radami oddílů při KOP či při Pionýru (pokud byly zřízeny):
(1) Pionýrské skupině náleží 1 hlas za každých započatých 150 členů.
(2) Oddílům zřízeným krajskou organizací Pionýra nebo Pionýrem a registrovaným řádně v den zahájení Výročního zasedání náleží 1 hlas za každých započatých 150 členů.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Pionýr, z. s.. Report Abuse