Triduum Paschalne w formie rekolekcyjnej w Częstochowie
Zapraszamy do udziału w Triduum Paschalnym w formie rekolekcji w DOMu Ruchu Światło – Życie w Częstochowie. W DOMu będziemy przeżywać katechezy oraz przygotowanie do Liturgii (w czasie katechez dla dorosłych, dzieci przeżywają te same treści na swoim poziomie wiekowym), natomiast samą Liturgię będziemy przeżywać w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Częstochowie.
W tym roku Święte Triduum Paschalne rozpoczyna się 29 marca w Wielki Czwartek, a zakończy się celebracją nieszporów Niedzieli Zmartwychwstania 1 kwietnia.
Zapisy będą trwały do końca 15 marca. Zapraszamy osoby trwające w formacji: po Oazie Nowego Życia II stopnia oraz po Oazie Rodzin I stopnia.
Imię i nazwisko *
Your answer
diecezja / parafia / wspólnota *
Your answer
dotychczasowa formacja w Ruchu Światło - Życie
preferowana diakonia podczas rekolekcji *
nr telefonu
Your answer
adres mailowy *
Your answer
ZADATEK- WAŻNE!!! zapisz poniższą informację!!! *Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata zadatku. Zadatek w kwocie 50 zł należy płacić na rachunek: Archidiecezja Częstochowska Al. NMP 54 Częstochowa mBank 02 1140 2017 0000 4602 0357 8457 (w tytule: Triduum Paschalne 2018, imię i nazwisko) do 15 marca 2018 r. W razie rezygnacji z rekolekcji nie zwraca się zadatku. *
Bez tytułu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w tej karcie uczestnika danych osobowych dla potrzeb pracy formacyjnej Ruchu Światło-Życie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms