Výzkum kognitivních stylů
Na Masarykově univerzitě provádíme výzkum kognitivních stylů. Pro tento výzkum sháníme plnoleté účastníky české národnosti. Výzkum je online a nepředstavuje pro účastníky žádná rizika, která by přesahovala rizika běžných každodenních činností. Výzkum schválila etická komise Masarykovy univerzity. Výzkum bude probíhat ve dvou obdobích (v dubnu a poté znovu v květnu). Za svou účast ve výzkumu budete zařazeni do slosování o 40 x 2 000 Kč. Pro účast ve výzkumu je nezbytné vyplnit tento krátký dotazník a to včetně e-mailu. Uvádějte o sobě, prosím, pravdivé informace. Na uvedený e-mail Vám bude do dvou týdnů zaslán odkaz a instrukce k vyplňování testů.

Váš e-mail využijeme pouze kvůli zaslání odkazu na testy. E-mail se nebude do databáze Vašich odpovědí ukládat. Vaše odpovědi budou anonymní a nebude možné Vás jakkoli identifikovat. Nebudeme Vám zasílat žádné jiné zprávy než zprávy týkající se tohoto konkrétního výzkumu. Vaše odpovědi napomohou k tvorbě diagnostické metody.

Tento dotazník můžete sdílet na sociálních sítích nebo šířit mezi své známé, kteří se výzkumu mohou taky účastnit. Stačí jim poslat tento odkaz: https://forms.gle/ZR7jkWUdZyi5yLvg8. Děkujeme mockrát!

V případě dotazů se můžete obrátit na hlavního řešitele projektu Mgr. Davida Lacka (david.lacko@mail.muni.cz).
Email *
Jste: *
Váš věk (napište číslovkou věk v letech): *
Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: *
Plánuji se výzkumu účastnit v obou sběrech a mám možnost vyplňovat testy na PC/notebooku s klávesnicí a počítačovou myší *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Masarykova univerzita. Report Abuse