ZGŁOSZENIE OKNO NA TEATR 2020
Weź udział w wyjątkowej przygodzie!
„Okno na teatr 2020 – Ojczysty dodaj do ulubionych” to działanie skierowane do 16 osób w wieku 15-21 lat związanych z Krasnymstawem oraz zainteresowanych rozwojem artystycznym.
Rekrutujemy do dwóch zespołów: muzycznego i aktorskiego.

Aktualna edycja projektu zakłada realizację widowiska, jakim jest czytanie performatywne z muzyką wykonywaną na żywo. Jego podstawą jest powieść „Tańcząca karczma” autorstwa krasnostawianina, Józefa Nikodema Kłosowskiego. Kolejnym efektem naszej pracy będzie nagranie słuchowiska.
Przygotowany cykl warsztatów oraz prób, podczas których uczestnicy będą mogli sprawdzić się w działaniu artystycznym to szansa na rozwój, zdobycie doświadczenia, stworzenie zespołu, oswojenie ze sceną. O proces edukacyjny zadba grono złożone z doświadczonych instruktorek, muzyków i muzyczek.

Zajęcia będą odbywały się w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie. Wstępne spotkania zorganizujemy w formule rozmów online na platformie ZOOM.

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.
Masz pytania? Napisz do nas! oknonateatr@gmail.com
UWAGA! osoby niepełnoletnie prosimy o wypełnianie formularza w obecności i za zgodą rodziców.

Zgodnie z art.24 ust.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych osobowych zawartych we wniosku jest Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Krasnymstawie Dzieci z Pasją,
ul. Piłsudskiego 5a. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści tych danych oraz prawo do ich poprawiania. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania, w tym również przez okres przewidziany w przepisach dotyczących przechowywania i archiwizacji dokumentacji. Dane te będą wykorzystywane dla potrzeb związanych
z postępowaniem rekrutacyjnym, prowadzonym na podst. ustawy Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2017 poz. 59).

Imię i nazwisko *
Ile masz lat? *
Numer telefonu
Adres e-mail *
Do której sekcji aplikujesz? *
Required
Napisz kilka słów o sobie i dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie? Jakie masz doświadczenia związane z teatrem lub muzyką? *
Uwagi/pytania
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy