Як відкрити дитячий навчальний заклад?
Майстер-клас для охочих розпочати власну справу в сфері освіти. Лекцію прочитає Дана Владимирська — експерт-освітянин з 20-ти річним досвідом, засновниця великих освітніх проєктів, консультант з відкриття приватних навчальних закладів.

На курсі Дани Владимирської ви дізнаєтеся про етапи створення розвивального центру, дитячого садка та школи. Набуті кейси та навички допоможуть вам впевнено розпочати освітній бізнес.

Програма заходу:
1. Чому саме ДНЗ? Що таке освітній бізнес, для кого він і чим потрібно володіти на початковому етапі?
2. Процес відкриття: формування бюджету, підготовка приміщення, закупівля обладнання, найм персоналу, організування харчування, оформлення документів, створення конкурентних переваг.
3. Потенційні проблеми та способи їх вирішення: складнощі з персоналом, договірні відносини, бюджет, висока чутливість клієнтів, неправильна мотивація, сезонні коливання
4. Відповіді на запитання слухачів.

Коли: 12 серпня о 17:00.

Адреса: м. Харків, вул. Сумська, 65, Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.

ОПЛАТА
Вартість — 300 грн.

Після реєстрації з вами зв'яжуться співробітники Консультаційного центру підтримки малого та середнього бізнесу для уточнення деталей і способу оплати.

Нагадаємо, у центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові проходять як безкоштовні заходи, так і на комерційній основі. На всіх комерційних освітніх подіях передбачені пільгові місця.

ПІЛЬГИ
Українці пільгових категорій можуть відвідувати події центру Дія.Бізнес безкоштовно. На кожну подію у зв’язку з карантинними обмеженнями ми передбачили 2 пільгових місця.

*Персональні дані, які ви залишаєте у цій формі, обробляються командою проєкту Дія.Бізнес лише з метою зворотнього зв'язку, передача персональних даних третім особам не здійснюється.
**Організатор заходів — громадська організація «Консультаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу».
Ваше ім'я та прізвище *
Ваш контактний номер телефону *
Ваша електронна пошта *
У якій сфері ви працюєте? *
Розкажіть детальніше про себе *
Як називається ваше підприємство (якщо ви вже офіційно його зареєстрували)? *
Чи належите ви до осіб пільгових категорій? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy