Přihláška na Kurz Hormonální jógové terapie (pokročilí) od 28.3.2019
V tomto kurzu si prakticky prohloubíte znalosti Hormonální jógové terapie, sestavu i relaxační techniky dle Dinah Rodrigues ​pro vaše domácí cvičení a také se naučíte další nové cviky a nádstavby k pozicím i relaxačním technikám. Kurzem vás provede certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues Mgr. Bc. Eva Svobodová. Pronikněte do tajů fungování hormonů ve vašem těle a namícháte si ten správný hormonální koktejl s omlazující sestavou jógy. Harmonizujeme si hormony, ať mohou pracovat v náš prospěch. Zbavíme se napětí z každodenního stresu pomocí relaxačních technik a pravidelným cvičením této sestavy můžeme být vitální do vysokého věku.
Na lekcích si budete prakticky opakovat i učit nové cviky k aktivování hormonálních center a k posílení svalů pánevního dna. Cvičení pomáhá obnovit emoční rovnováhu, ženám pomůže regulovat premenstruační syndrom, důsledky menopauzy. Zvyšuje vítalitu a reguluje metabolismus, upravuje funkci štítné žlázy, pomáhá léčit některé příčiny neplodnosti a pomáhá odstranit problémy s páteří.
Vhodné pro ženy i muže.

VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY

❖ Na workshopu si prakticky zažijete celou 40 min. sestavu cviků, kterou můžete sami praktikovat doma a navíc se naučíte nové další cviky a nástavby v pozicích i další relaxační techniky.

❖ KDY? Od 28.března 2019 od 16:00 - 17:10, každý čtvrtek, vyjma 18.dubna (před Velikonocemi), poslední lekce je 13.června 2019

❖ KDE? V Jurtě ve F-M, Lískovec u Frýdku-Místku, mapu vám zašlu po obdržení přihlášení

❖Cena workshopu je 1.960,-Kč/ celkem 11 lekcí


❖Tento kurz jepouze pro ty, kdo již absolvovali kurzy a workshopy Hormonální jógové terapie, není určeno pro začátečníky.

K dispozici jsou podložky, deky, pohodlně se oblečte, cvičíme bez bot. S sebou dobrou náladu a pozitvní motivaci :-)
Kapacita je maximálně 12 osob, proto neváhejte a přihlaste se níže rovnou vyplněním přihlášky a úhradou.

Kurzem vás provede certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues Mgr. Bc. Eva Svobodová, další info o lektorce, dalších workshopech a opakovacích lekcích nejdete na www.jogasevou.cz.

T: 606 742 174
E: eva@jogasevou.cz

Jméno a příjmení: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Your answer
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena kurzu je 1.960,-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento kurz a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172902537/ 0300
Variabilní symbol: 28032019
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se kurzu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z kurzu neodhlásíte a kurzu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny kurzu a současně se kurzu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání kurzu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání kurzu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.
Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na kurzu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service