Zostań współorganizatorem konkursu "Teatr w Obiektywie"
Kim jesteśmy?
"Teatr w Obiektywie" to coroczny konkurs fotograficzny, który organizujemy podczas 3-dniowego festiwalu - międzynarodowego przeglądu teatrów osób niepełnosprawnych (tzw. SANS).
Jesteśmy wolontariuszami, pasjonatami, ludźmi, którzy lubią i chcą tworzyć i działać więcej niż tylko w zakresie swoich studiów/pracy.

Kogo szukamy?
Osób w każdym wieku, które chcą razem z nami rozwijać się, poznawać nowych ludzi, dzielić swoją pasją do działania z innymi, a tym samym - stworzyć kolejną edycję międzynarodowego konkursu TwO w 2018 r.

Wśród naszych działań znajdują się m. in.:
pozyskiwanie partnerów i sponsorów konkursu, działania promocyjne, graficzne, współpraca z mediami, organizacja i koordynacja warsztatów fotograficznych, obrad jury, wernisażu wystawy, przechodnich wystaw pokonkursowych, obsługa zaplecza "Teatru w Obiektywie" podczas festiwalu SANS.
Pracujemy nie tylko online. ;) Każdy może znaleźć w grupie coś dla siebie.

Ramy czasowe:
Rozstrzygnięcie i podsumowanie konkursu odbędzie się w maju/czerwcu 2018 r. Pierwsze spotkania nad edycją rozpoczynamy jeszcze w 2017 r.

Oferujemy:
Umowę wolontariacką, zaświadczenia o odbytym wolontariacie/współpracy, zdobycie doświadczenia zawodowego, nowe znajomości i dobrą zabawę, możliwość wyjazdu na zagraniczne edycje festiwalu w roli wolontariusza.

Nasze strony: www.facebook.com/teatrwobiektywie, www.teatrwobiektywie.blog.pl

Zgłoś się do nas uzupełniając i wysyłając formularz online:

Imię i nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Wiek *
Your answer
Uczysz się? Pracujesz? *
Daj nam znać (od tego zależą też Twoje możliwości czasowe)
Required
Czy byłeś/aś już kiedyś wolontariuszem? *
Czy słyszałeś/aś wcześniej o konkursie "Teatr w Obiektywie"? *
Preferencje czasowe na rzecz wolontariatu *
Określ krótko swoje możliwości czasowe. Jak dyspozycyjny/a jesteś czasowo (np. godziny/pory dnia/dni tygodnia)? Ile czasu możesz poświęcić na pomoc w organizacji konkursu? (mile widziana dyspozycyjność w dniach 20-22.04.2018 r.)
Your answer
Jakie są Twoje zainteresowania? Napisz krótko o sobie. :)
Your answer
Uwagi, zapytania
Miejsce na wiadomość/pytania do nas, odpiszemy mailowo.
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms