Slotowa Strefa Inicjatyw Społecznych 2020
Przed Tobą formularz zgłoszeniowy do Strefy Inicjatyw Społecznych na SLOT Art Festiwal 2020. Zależy nam na tym, aby Strefa Inicjatyw Społecznych tętniła życiem, była miejscem spotkania się ludzi, pokazaniem jak wiele dobrego można robić lokalnie i globalnie. Dlatego bardzo się cieszymy, że jako zespół chcecie poinformować świat o Waszych działaniach właśnie poprzez naszą Strefę.

Wypełnienie poniższej ankiety pozwoli nam na lepsze poznanie Twojej organizacji. Pamiętaj! Wypełnienie tego formularza nie jest jednoznaczne z Waszym pojawieniem się w Lubiążu. Do końca marca otrzymasz od nas informację zwrotną.

Tutaj znajdziesz FAQ na temat tegorocznej Strefy: http://bit.ly/2SpEVSL

Zespół Strefy Inicjatyw Społecznych
DANE ORGANIZACJI
Odpowiedzi na poniższe pytania, pomogą nam poznać Twoją organizację od strony formalnej - abyśmy wiedzieli, z kim mamy do czynienia :)
Nazwa Organizacji *
Forma prawna *
Required
Obszar działania *
Opis Organizacji (max. 500 znaków czyli informacje czym zajmujecie się na co dzień) *
Strona www *
Strona na Facebooku *
Profil na Instagramie
ORGANIZACJA NA SLOT ART FESTIWAL
Chcemy aby Strefa Inicjatyw Społecznych była barwnym obszarem, tętniącym życiem. Dlatego już teraz zachęcamy Was abyście pomyśleli, w jaki sposób możecie przyciągnąć uwagę Slotowiczów, aby tłumami zaglądali na korytarze wirydarza. Ponadto jest to doskonała przestrzeń aby zachęcić odwiedzających wasze stoiska do tego, aby mogli zaangażować się w to co robicie, lokalnie lub zdalnie. Aby pasje i zainteresowania, które ożywają na Slot Art Festiwalu przenieść w życie codzienne, w myśl zasady robimy Slot cały rok!:)
Czy uczestniczyliście już w SLOT Art Festiwal w ubiegłych latach? Jeśli tak - których? *
Ogólny opis planowanych przez Was działań w 2020 w Strefie Inicjatyw Społecznych (max 500 znaków) *
PLAN DZIAŁANIA NA STOISKU
Zależy nam na tym, aby Strefa Inicjatyw Społecznych pokazywała, że warto czynić dobro cały rok. Chcemy bardzo, aby korytarze wirydarza były kolorowe, wesołe, atrakcyjne i tętniły życiem pozwalając Slotowiczom na poznanie Waszych idei i działań. Dlatego poniżej do wypełnienia konkretny już plan działania. Na każdy dzień. To jeden z głównych czynników dotyczących zakwalifikowania do Strefy - zorganizuj mini warsztaty/ciekawe aktywności.
Dzień 1 - 8 lipca *
Dzień 2 - 9 lipca *
Dzień 3 - 10 lipca *
Dzień 4 - 11 lipca *
KOORDYNATOR WYJAZDU NA SLOT ART FESTIWAL
Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej pracuje się z organizacjami, które mają wyznaczoną konkretną osobę od przyjazdu na SLOT Art Festiwal. Wiemy wtedy do kogo napisać / zadzwonić, gdy czegoś nie jesteśmy pewni lub potrzebujemy dodatkowych informacji. Dlatego prosimy Was - znajdźcie w Waszych Organizacjach łącznika do kontaktu z Nami :)
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy *
Zgadzamy się na przetwarzanie naszych danych osobowych do celów związanych z organizacją Slot Art Festivalu 2020, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. *
WARSZTATY
Prowadzenie warsztatów w spokojnej atmosferze na naszej Strefie jest utrudnione. Mieścimy się w korytarzu, przez który przewija się wiele osób. Dlatego jeśli myślicie o cyklu warsztatów w zacisznym miejscu polecamy Wam zgłoszenie się do regularnych warsztatów, które odbywają się w dwóch pierwszych turach (nie kolidują one z czasem funkcjonowania Strefy Inicjatyw Społecznych). Wtedy moglibyście przyjechać ekipą 4 osób:
- 2 osoby na stoiska,
- 2 osoby na warsztaty.
Zgłoszenia zbieramy od końca lutego do końca marca na stronie www.slot.art.pl
Decyzję pozostawiamy Wam. Przyjeżdżając do Strefy Inicjatyw Społecznych nie musicie zgłaszać się do prowadzenia warsztatów w turach. Możecie w nich uczestniczyć jako Slotowicze :)
Czy Twoja Organizacja rozważa zgłoszenie się do prowadzenia warsztatów w regularnych turach podczas SLOT Art Festiwal 2020? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy