Rzeczywisty UX Jam for Good [Pozyskiwanie długotrwałego wsparcia przez kanały cyfrowe]
Formularz rejestracji na 1-szy Rzeczywisty UX Jam for Good w Warszawie. Odpowiedz na poniższe pytania i czekaj na kontakt z naszej strony. Zgłoszenia przyjmujemy do 7.06 do godziny 23:59 :)

Tematem warsztatów będzie "Projektowanie UX : o pozyskiwaniu długotrwałego wsparcia przez kanały cyfrowe".
Miejsce: Warszawa, Warsaw Spire
Termin: 29.06.2019
Agenda:
10:00-10:30 otwarcie i powitanie
10:30-13:00 - warsztat, który poprowadzi UX Designer Kaja Toczyska
13:00-14:00 - przerwa lunchowa (w ramach wydarzenia nie zapewniamy posiłków, ale w okolicy jest wiele fantastycznych miejsc, w których można zjeść pyszny obiad)
14:00-17:00 - UX Jam for Good - czyli eksperci Rzeczywistych Doświadczeń i organizacje pozarządowe pracują razem nad usprawnieniem stron organizacji w kontekście pozyskiwania wolontariuszy, darowizn, beneficjentów. Bęfdzie czas na konsultacje, wymyślanie nowych rozwiązań, nawiązanie współpracy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak dojazd, nocleg, wyżywienie organizacja opłaca sobie sama.Zachęcamy do zgłaszania się wszystkie organizacje, które czują potrzebę usprawniania swojej strony www. Spośród wszystkich organizacji wybierzemy kilka, które wezmą udział w najbliższej edycji UX Jamu i skontaktujemy się z nimi mailowo. Zapraszamy!

Nazwa organizacji pozarządowej oraz imię i nazwisko osoby kontaktowej *
Your answer
E-mail *
Your answer
Strona www *
Your answer
Opisz w kilku zdaniach czym zajmuje się Twoja organizacja? *
Your answer
Dlaczego chcesz wziąć udział w Rzeczywistym UX Jam for Good? Co chcesz wspólnie z nami osiągnąć podczas tego wydarzenia? Nad czym dokładnie chcesz popracować wspólnie z nami? Czego chcesz się dowiedzieć? *
Your answer
Skąd dowiedziałeś/łaś się o Rzeczywistym UX Jam for Good? *
Dziękujemy za Twoje zgłoszenie! WYPEŁNIENIE ANKIETY NIE JEST JEDNOZNACZNE Z POTWIERDZENIEM UDZIAŁU W UX JAM FOR GOOD! Wkrótce otrzymasz od nas dalsze informacje. Zostańmy w kontakcie!
W razie jakichkolwiek pytań pisz do nas: ngo@rzeczywiste.org


Wysyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na kontakt wyłącznie w kontekście tego pojedynczego wydarzenia. Nie będziemy przechowywać, wykorzystywać i modyfikować Twoich danych. Wykorzystamy je tylko raz aby poinformowac Cię o wyniku złozonego dobrowolnie przez nasz formularz zgłoszenia.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Rzeczywiste Doświadczenia. Report Abuse - Terms of Service