Надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи
ГО «Рада Жіночих Ініціатив» спільно з ГО «Європейська асамблея жінок-депутатів» оголошує конкурс на участь у навчальній програмі з надання психологічної підтримки жінкам в умовах економічної кризи через  COVID-19. Жінки найбільше постраждали у вказаній ситуації, оскільки менш спроможні протистояти жорстким та стресовим ситуаціям, є більш вразливими після втрати роботи, закриття власної справи, після розлучення і втрати годувальника, а також потерпаючи від домашнього насильства.

Програма складається з 5-денного тренінгу та практичних занять із супроводом ментора. В рамках проєкту будуть методички у форматі телефонного додатку. Практичні заняття відбуватимуться за психологічними протоколами.

Учасники: працівники Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; представники міських управлінь та відділів у справах сім'ї, дітей та молоді. Учасникам оплачується проживання, харчування, методичні матеріали. Кількість – до 10 осіб он-лайн та 10 осіб оф-лайн.

Інші бажаючі (волонтери, психологи, громадські активісти) можуть взяти участь у навчальній програмі після співбесіди та за умови часткової оплати участі. Кількість – до 10 осіб он-лайн та 10 осіб оф-лайн.

Для участі у програмі просимо заповнити форму до 31 серпня 2020 року:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище: *
Назва міста/ селища:
Чи Ви працівник муніципальної сфери? *
Ваше місце роботи: *
Ваша посада: *
Чи Ви безпосередньо працюєте із вразливими верствами населення? *
Контактний номер телефону: *
Ваша електронна адреса: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy