Проєкт Освіторія&Deltahost з технологічної підтримки шкіл "Прокачай школу"
Вітаємо!
Ваша школа потребує технологічних інструментів? У вас є проєкт, який стане відповіддю на виклики часу? Ви знаєте, як покращити навчальний процес у період дистанційного навчання, але вам потрібна допомога? Тоді ця можливість саме для вас!
 
Громадська спілка "Освіторія" у партнерстві з телекомунікаційною компанією Deltahost розпочинає проєкт покращення доступу до якісної освіти "Прокачай школу"!
 
Короткий опис:
Протягом 2021 року 12 шкіл отримають технологічні подарунки від Deltahost. Це може бути інтерактивна дошка, ноутбук, планшет чи інший корисний інструмент для навчання. Загальний кошторис подарунка для однієї школи — 30 тисяч гривень.
 
Дедлайн: приймаємо анкети до грудня 2021 року.
Механізм відбору заявок:
Кожен місяць команда "Освіторії" разом з партнером переглядають отримані заявки. І за розробленими критеріями обирають школу, до якої поїде подарунок. ВАЖЛИВО. Обирають школи із заявок, отриманих за попередній період та за новий місяць. Тому заповнювати анкету повторно не потрібно. Подана заявка буде автоматично брати участь у відборі кожного місяця до кінця грудня 2021 року.
 
Що робити:
Необхідно уважно і детально заповнити заявку. І все:) У разі відбору для реалізації представники "Освіторії" зв'яжуться з вами та розкажуть про подальші кроки.
Де можна буде дізнаватися про школи, які відібрано:
Вся інформація про перебіг проєкту та його учасників буде регулярно публікуватися на ресурсах "Освіторії": https://www.facebook.com/osvitoria.media, https://cutt.ly/alzXC6J
Тому слідкуйте за оновленнями!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я *
Ваше прізвище *
Ваш номер телефону *
Ваша електронна адреса *
Ваша посада у школі *
Досвід роботи у закладі середньої освіти (кількість років) *
Область, де розташований заклад *
Населений пункт *
Форма власності ЗСО *
Назва ЗСО, посилання на сайт (якщо є) *
Кількість учнів ЗСО (2020-2021 н.р.) *
Кількість педагогічних працівників (2020-2021 н.р.) *
Тип закладу середньої освіти *
Будь ласка, розкажіть детальніше про Ваш навчальний заклад: вагомі досягнення або здобутки, якими пишаєтеся. Період - останні 5 років. *
Який проєкт або ініціативу Ви би хотіли реалізувати завдяки отриманій підтримці? Конкретизуйте бюджет та мету ініціативи. Нагадуємо, що загальний кошторис подарунку має бути в межах 30 тисяч гривень. *
Приклад: проведення інтернет-мережі для забезпечення доступу до інтернет-ресурсів (додатково мають бути наведені числа із кошторису та приклади, як викладачі використовуватимуть інтернет у навчальних цілях)
Яка матеріально-технічна база існує в школі? Чи є елементи матеріально-технічного  забезпечення. які є альтернативою для покриття поточної потреби? *
Приклад: немає wi-fi покриття, але є провідний інтернет в учительській, і вчителі можуть готуватись таким чином до уроків завантажуючи матеріали завчасно.
Якого конкретно забезпечення Вам бракує для реалізації потреб/ проєктів школи. *
Приклад: покупка 10 роутерів, проведення додаткових шнурів для wi-fi на кожному поверсі.
Згода на обробку персональних даних *
У цьому полі Ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно  надаються організаторам заходу з подальшим занесенням до бази персональних даних організації, а також підтверджуєте, що організатори  отримали ці дані правомірним чином та володіють ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організаторами Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та/або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організаторам заходу. Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третіми особами без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Новопечерська Школа. Report Abuse