Kariérní veletrhy jsou hudbou minulosti, pomoz nám vybudovat něco nového
Ahoj, studentská organizace BEST Brno bude na podzim tohoto roku pořádat obdobu pražské akce Big Step a ty se vyplněním tohoto dotazníku můžeš zasloužit o to, jak bude akce na podzim vypadat. Podle firem jsou klasické veletrhy, kam si studenti chodí "nakrást" propisky, hudbou minulosti a právě Big Step je podle nich lepším způsobem, jak můžou najít nové šikovné zaměstnance. V Praze má Big Step následující formát: 4 firmy, 4 workshopy, 2 dny, 20 studentů. Všechny workshopy jsou vždy zaměřeny na stejnou problematiku a student má možnost porovnání jak se řeší daná problematika v různých firmách.
Big Step Praha
Na které univerzitě studuješ? *
Kolikátý ročník studuješ? *
Kolik workshopů bys chtěl absolvovat? *
U posledních dvou možností se dá počítat s workshopy od více firem se zaměřením na stejnou problematiku a tedy možnost porovnání řešení stejné problematiky různými firmami. Pokud nám chceš k této otázce něco dodat, tak se rozepiš do kolonky Jiné.
V Praze se Big Step skládá ze 4 workshopů od 4 firem rozdělených do 2 dnů. Uvítal bys spíše možnost výběru ze dvou dvojic workshopů, které by se konaly současně během jednoho dne? *
Pokud chceš k tomuto něco více dodat, tak vyplň kolonku Jiné.
Co je pro tebe největším lákadlem pro přihlášení se do akce tohoto typu? *
Required
Zúčastnil by ses, i kdyby workshop/y probíhaly v angličtině? *
Pokud nám chceš ještě něco vzkázat, tak tady máš příležitost. Děkujeme.
Your answer
Chceš vědět o tom jak je to s Big Stepem v Brně jako první? Nech nám svůj email.
Vyplněním e-mailu souhlasíš se zpracováním osobních údajů a stvrzuješ, že souhlasíš se zasíláním novinek o akci Big Step v Brně na zadaný email. Email budeme uchovávat pouze do konce roku 2018.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy