Акредитація журналістів
22 червня об 11:00 Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), запускає Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес.

Мета Національної онлайн-школи для підприємців — розвивати навички потенційних та діючих підприємців для успішного розвитку власної справи.

Участь у презентації Національної онлай-школи для підприємців візьмуть:
- Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
- Заріна Одінаєва — старший спеціаліст з питань фінансового сектору, регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation)
- Олеся Залуська, заступниця директора Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»
- Ірина Титарчук, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC - Ukraine Investment & Trade Facilitation Center)

Онлайн-трансляція розпочнеться у понеділок, 22 червня, об 11:00 на Youtube-сторінці КабМіну (https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A).

Ви можете залишити свої питання спікерам у цій формі. Відповіді будуть надані учасниками презентації під час прямої трансляції.

Уточнення та запитання:
Олексій Мінаков, minakov@thedigital.gov.ua, +380965234033

Відправляючи цю форму, ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.
ПІБ *
Номер телефону *
Електронна пошта *
Залиште ваші запитання спікерам
Яке медіа ви представляєте? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ministry of digital transformation. Report Abuse