Spotkanie z dr hab. Wojciechem Guzickim - 26-27 października 2017 r.
SODN w Suwałkach oraz I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach im. M. Konopnickiej serdecznie zapraszają nauczycieli matematyki ze szkół podstawowych, szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi, liceów ogólnokształcących i techników na spotkanie z dr hab. Wojciechem Guzickim.

Tematem spotkania będzie wdrażanie nowej podstawy programowej z matematyki z uwzględnieniem różnych strategii rozwiązywania zadań geometrycznych na dowodzenie oraz zadań kombinatorycznych.

Spotkanie z dr hab. W. Guzickim będzie składało się z dwóch części, adresowanych do nauczycieli oraz uczniów liceów ogólnokształcących i techników.

Część I – spotkanie z uczniami klas I i II liceów ogólnokształcących i techników (ok. 5–6 uczniów ze szkoły) odbędzie się 26.10.2017 r. w godzinach 16.00–18.00 w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Suwałkach.

Część II – spotkanie z nauczycielami - odbędzie się 27.10 2017 r. w godz. 9.00–14.30 w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Suwałkach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu.

Informacja o wykładowcy
Dr hab. Wojciech Guzicki - matematyk, wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim, nauczyciel w najlepszych warszawskich gimnazjach. Współtwórca podstaw programowych z matematyki, autor podręcznika dla nauczycieli gimnazjum o rozszerzonym nauczaniu matematyki.


Zaakceptowanie wysyłki zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika formy przez Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach, ul. T. Noniewicza 83, w celu realizacji zadań statutowych Ośrodka (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz.U z 2016 r. poz. 922.

W której części spotkania chce Pani/Pan uczestniczyć? *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce urodzenia *
Your answer
Miejsce pracy *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
E-mail *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms