Zajištění organizace výuky od 12./19. dubna 2021
Vzhledem ke složitosti organizace a nedostatku času pro přípravu bychom od vás do čtvrtka 8. dubna (středy 14. dubna) nejdéle do 14:00 hodin potřebovali následující informace:
1. Zákonný zástupce omlouvá dítě z prezenční výuky z důvodu odmítnutí provádění AG samoodběrového testu žáka. (podklad pro omluvení žáka z prezenční výuky, zajištění organizace testování ostatních žáků, provozních podmínek školy pro přítomné žáky)
2. Budete mít zájem asistovat svému dítěti (1. – 3. třída) při testování AG testem přímo ve škole? (testování bude probíhat během 1. vyučovací hodiny v pondělí a ve čtvrtek, asistovat dítěti může zákonný zástupce nebo jím písemně pověřená osoba; informace nutná pro zajištění prostor pro testování žáka za asistence)
3. Budete mít zájem o celodenní osobní přítomnost vašeho dítěte ve školní družině, a to v týdnech, bude pro jeho třídu probíhat distanční výuka?
Děkujeme za spolupráci.
Všem přejeme brzké vrácení do běžných kolejí.
Příjmení a jméno žáka: *
Třída žáka: *
Příjmení a jméno zákonného zástupce, který vyplňuje dotazník *
Vyjádření zákonného zástupce k AG testování žáka *
Zákonný zástupce omlouvá dítě z prezenční výuky z důvodu odmítnutí provádění AG samoodběrového testu žáka. (nesouhlas nahrazuje omluvenku žáka z prezenční výuky) nebo nahlásí výjimku pro povinné testování žáků (zajištění organizace testování ostatních žáků, provozních podmínek školy pro přítomné žáky)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Základní škola J. A. Komenského Blatná, okres Strakonice. Report Abuse