Registrácia na turnaj Bratislavský Fecht III
DLHÝ MEČ OPEN JE NAPLNENÝ! REGISTRÁCIA V TEJTO KATEGÓRII BUDE OTVORENÁ SO ŠTATÚTOM NÁHRADNÍK. V PRÍPADE, ŽE SA NIEKTO ODHLÁSI, DÁME VÁM VEDIEŤ V PREDSTIHU!

Tento formulár slúži na registráciu na turnaj Bratislavský Fecht v HEMA, ktorý sa uskutoční 8.4.2017 v Bratislave, vo veľkej hale v Dome Športu, Junácka 6. Prosíme Vás o pravdivé vyplnenie všetkých polí, aby sme mohli zaistiť plné pohodlie pre všetkých účastníkov.

Všetky vyplnené údaje sú dôverné a nebudú poskytnuté žiadnym tretím stranám. K dispozícii budú pre úzky okruh organizátorov, v prípade potreby pre zdravotnícky personál.

Meno a priezvisko *
Your answer
Skupina / Spolok / Združenie *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefón
Your answer
Mám záujem zúčastniť sa kategórie: *
Required
Máte záujem zúčastniť sa aj afterparty? *
Afterparty sa uskutoční v podniku Čierny Pes - Na vŕšku 2, Bratislava. Súčasťou afterparty bude malá hostina.
Zdravotný stav
V prípade, že si Váš zdravotný stav vyžaduje špeciálnu starostlivosť alebo ste pravidelným užívateľom liekov, ktoré môžu ovplyvniť vaše schopnosti alebo viesť k neželaným účinkom, uveďte prosím krátky popis nižšie. Táto informácia nebude poskytnutá tretím stranám a slúži výhradne pre úzky okruh organizátorov a (v prípade potreby) zdravotnícky personál. Organizátor nenesie zodpovednosť za prípadné problémy, ktoré boli utajené.
Your answer
Odkaz pre organizátorov
Máte otázku? Nápad? Chcete sa o niečo podeliť?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service