Rekrutacja Wolontariuszy programu Wspólnoty Pomocy
Niniejszy formularz zbiera informacje od osób chętnych do włączenia się w program Wspólnoty Pomocy. Na jego podstawie koordynatorzy kontaktować się będą z osobami, które zadeklarowały chęć włączenia się w program. Kontakt taki jest potrzebny m.in. w celu dopełnienia kwestii formalnych (jeśli okażą się konieczne), np. umowy wolontariackiej, wydania identyfikatora itp.
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
E-mail *
Rok urodzenia *
Miejscowość i ewentualnie dzielnica (wraz z kodem pocztowym), w której aktualnie przebywasz *
Ewentualna przynależność do organizacji, grup (w tym duszpasterstw)
Orientacyjna liczba godzin, które mógłbyś/mogłabyś poświęcić tygodniowo na wolontariat w ramach Wspólnoty Pomocy (w najbliższym miesiącu)
Jaki rodzaj prac byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni?
Czy masz jakieś szczególne doświadczenia (np. organizowanie obozu, akcji), kompetencje, uprawnienia, szkolenia (np. pomoc paramedyczna), które mogą być szczególnie ważne w programie Wspólnoty Pomocy?
Parafia, na terenie której obecnie mieszkasz i/lub jesteś najbardziej związany/związana (taka, w której mógłbyś/mogłabyś działać).
Ewentualne inne uwagi dotyczące programu Wspólnoty Pomocy lub Twojego zaangażowania (rady, propozycje, uwagi, zastrzeżenia itd.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby programu Wspólnoty Pomocy. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem moich danych osobowych jest koordynator tego przedsięwzięcia - Klub Inteligencji Katolickiej z siedzibą w Warszawie ul. Freta 20/24A. Dane te mogą być udostępnianie innym podmiotom wyłącznie ze względu na konieczność sprawnej koordynacji pomocy. Planowany termin usunięcia moich danych to 31 grudnia 2020. Podstawą prawną przetwarzania moich danych jest moja zgoda, zgodę tę mogę wycofać w dowolnym momencie, ale jej wycofanie nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym wycofaniem. Przysługuje mi prawo dostępu do dotyczących mnie danych oraz do ich poprawiania, prawo do żądania usunięcia moich danych, a także prawo do ich przenoszenia. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Klub Inteligencji Katolickiej.